Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.01.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 02.02.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.04.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 02.04.2016 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
21 let |
Lovrenc na Pohorju, RUŠE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
22 let |
Lovrenc na Pohorju, RUŠE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
21 let |
Tržic, TRŽIC |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
21 let |
Tržic, TRŽIC |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
22 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
22 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
23 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
23 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
19 let |
Crnomelj, CRNOMELJ |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 232140.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AC4CUNAX0-FM6FM6FB001S7MMOMLVR2 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZAUZEW027457 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3485 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0623*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2626.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CUN |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 230.0 |
| V mirovanju | 85.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 282.0 |
| Meritev NOx | 65.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 113.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 770.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 42.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4268 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1407 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 225/35 R19 88Y, 225/40 R18 92V, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-2109 |
| Vrednost | 9,9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2013-07-01 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-01-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOKI CENTER d.o.o., PE kofja Loka II |
| OS1_R | 15.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 260 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 62.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 324.0 |
| OS1_D | 276.0 |
| OS1_S | 599.0 |
| OS1_GJ | 890.0 |
| OS2_L | 184.0 |
| OS2_S | 385.0 |
| OS2_GJ | 579.0 |
| OS1P_L | 126.0 |
| OS1P_D | 135.0 |
| OS1P_S | 260.0 |
| OSD_S | 985 |
| OST | 1469 |
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 214469.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AC4CUNAX0-FM6FM6FB001S7MMOMLVR2 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZAUZEW027457 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3485 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0623*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2626.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CUN |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 230.0 |
| V mirovanju | 85.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 282.0 |
| Meritev NOx | 65.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 113.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 770.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 42.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4268 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1407 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 225/35 R19 88Y, 225/40 R18 92V, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-2109 |
| Vrednost | 9,9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2013-07-01 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-02-02 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE LABORE |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_S | 3584 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 9.0 |
| PROFIL | 46.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3751.0 |
| OS1_D | 3412.0 |
| OS1_S | 7163.0 |
| OS1_GJ | 907.0 |
| OS2_L | 2181.0 |
| OS2_S | 4182.0 |
| OS2_GJ | 601.0 |
| OS1P_L | 1908.0 |
| OS1P_D | 1676.0 |
| OS1P_S | 3584.0 |
| OSD_S | 11345 |
| OST | 1508 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 198452.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AC4CUNAX0-FM6FM6FB001S7MMOMLVR2 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZAUZEW027457 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3485 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0623*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2626.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CUN |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 230.0 |
| V mirovanju | 85.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.282 |
| Meritev NOx | 0.065 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.113 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 770.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4268 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1407 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 225/35 R19 88Y, 225/40 R18 92V, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-2109 |
| Vrednost | 9,9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2013-07-01 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE ENTJUR |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 25.0 |
| OS1P_R | 28.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 2960 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.04 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2880.0 |
| OS1_D | 3120.0 |
| OS1_S | 6000.0 |
| OS1_GJ | 908.0 |
| OS2_L | 1600.0 |
| OS2_S | 3720.0 |
| OS2_GJ | 578.0 |
| OS1P_L | 1240.0 |
| OS1P_D | 1720.0 |
| OS1P_S | 2960.0 |
| OSD_S | 9720 |
| OST | 1485 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 171043.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AC4CUNAX0-FM6FM6FB001S7MMOMLVR2 |
| Komercialna oznaka | GOLF / 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZAUZEW027457 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3485 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0623*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2626.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1040/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CUN |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 230.0 |
| V mirovanju | 85.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.282 |
| Meritev NOx | 0.065 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.113 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 770.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4268 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1407 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 225/35 R19 88Y, 225/40 R18 92V, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-2109 |
| Vrednost | 9,9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GOLF |
| Datum prve registracije | 2013-07-01 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-04-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE CELJE |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 416 |
| OSP_U | 26 |
| PROFIL | 4.2 |
| OS1_L | 316.0 |
| OS1_D | 296.0 |
| OS1_S | 612.0 |
| OS1_GJ | 945.0 |
| OS2_L | 220.0 |
| OS2_D | 192.0 |
| OS2_S | 412.0 |
| OS2_GJ | 668.0 |
| OS1P_L | 216.0 |
| OS1P_D | 200.0 |
| OS1P_S | 416.0 |
| OSD_S | 1024 |
| OST | 1613 |
VOLKSWAGEN
GOLF / 2.0 / TDI