Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 20.09.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 01.09.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.08.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Črna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Črna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Črna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Crna na Koroškem, RAVNE NA KOROŠKEM |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 171369.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ABCUSB-FM5FM5A4054N2VR27MM00 |
| Komercialna oznaka | POLO / 1.4 / TDI |
| VIN | WVWZZZ6RZFY215228 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2740 |
| Masa vozila | 1151.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0510*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2456.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/770 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1422.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3000 |
| Oznaka motorja | CUS |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 1415.0 |
| Meritev NOx | 426.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 834.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 3.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 830.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev CO2 | 88.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 34.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4074 |
| Širina | 1682 |
| Višina | 1476 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/70 R14 84T, 185/60 R15 84T, 215/40 R17 87T, 215/45 R16 86T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | POLO |
| Datum prve registracije | 2015-01-16 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-09-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Ravne na Korokem |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 291 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 18.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 267.0 |
| OS1_D | 240.0 |
| OS1_S | 507.0 |
| OS1_GJ | 787.0 |
| OS2_L | 177.0 |
| OS2_D | 162.0 |
| OS2_S | 339.0 |
| OS2_GJ | 478.0 |
| OS1P_L | 153.0 |
| OS1P_D | 138.0 |
| OS1P_S | 291.0 |
| OSD_S | 846 |
| OST | 1265 |
| POV_VRT | 2501 |
2021
| Prevoženi kilometri ali milje | 136487.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ABCUSB-FM5FM5A4054N2VR27MM00 |
| Komercialna oznaka | POLO / 1.4 / TDI |
| VIN | WVWZZZ6RZFY215228 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2740 |
| Masa vozila | 1151.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0510*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2456.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/770 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1422.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3000 |
| Oznaka motorja | CUS |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 1415.0 |
| Meritev NOx | 426.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 834.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 3.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 830.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev CO2 | 88.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 34.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4074 |
| Širina | 1682 |
| Višina | 1476 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/70 R14 84T, 185/60 R15 84T, 215/40 R17 87T, 215/45 R16 86T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | POLO |
| Datum prve registracije | 2015-01-16 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-09-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Ravne na Koroškem |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 15.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 2610 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 54.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2940.0 |
| OS1_D | 2790.0 |
| OS1_S | 5730.0 |
| OS1_GJ | 802.0 |
| OS2_L | 1500.0 |
| OS2_S | 2880.0 |
| OS2_GJ | 509.0 |
| OS1P_L | 1410.0 |
| OS1P_D | 1200.0 |
| OS1P_S | 2610.0 |
| OSD_S | 8610 |
| OST | 1311 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 118078.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ABCUSB-FM5FM5A4054N2VR27MM00 |
| Komercialna oznaka | POLO / 1.4 / TDI |
| VIN | WVWZZZ6RZFY215228 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2740 |
| Masa vozila | 1151.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0510*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2456.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/770 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1422.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3000 |
| Oznaka motorja | CUS |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1415 |
| Meritev NOx | 0.0426 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0834 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.3 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 830.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev CO2 | 88.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 3.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4074 |
| Širina | 1682 |
| Višina | 1476 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/70 R14 84T, 185/60 R15 84T, 215/40 R17 87T, 215/45 R16 86T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | POLO |
| Datum prve registracije | 2015-01-16 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Ravne na Koroškem |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_S | 231 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 5.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 258.0 |
| OS1_D | 240.0 |
| OS1_S | 498.0 |
| OS1_GJ | 810.0 |
| OS2_L | 132.0 |
| OS2_D | 120.0 |
| OS2_S | 252.0 |
| OS2_GJ | 472.0 |
| OS1P_L | 120.0 |
| OS1P_D | 111.0 |
| OS1P_S | 231.0 |
| OSD_S | 750 |
| OST | 1282 |
VOLKSWAGEN
POLO / 1.4 / TDI