Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 14.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 19.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.11.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.05.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.05.2015 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Moravske Toplice, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Moravske Toplice, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Moravske Toplice, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Sevnica, SEVNICA |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 233214.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCRLBX0-FM6FM62Q028SV7MMVR263 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZFP420148 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4115 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*39 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2786.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1050/1060 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CRL |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 218.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 1374.0 |
| Meritev NOx | 671.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 9.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 41.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4767 |
| Širina | 1832 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 95Q M+S, 215/60 R16 95V, 215/55 R17 94V, 215/55 R17 94W, 215/55 R17 94W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2015-05-26 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-11-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 315 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 62.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 335.0 |
| OS1_D | 323.0 |
| OS1_S | 658.0 |
| OS1_GJ | 915.0 |
| OS2_L | 216.0 |
| OS2_D | 225.0 |
| OS2_S | 441.0 |
| OS2_GJ | 644.0 |
| OS1P_L | 158.0 |
| OS1P_D | 158.0 |
| OS1P_S | 315.0 |
| OS1P_GJ | 644.0 |
| OSD_S | 1099 |
| OST | 1558 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2499 |
2021
| Prevoženi kilometri ali milje | 202168.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCRLBX0-FM6FM62Q028SV7MMVR263 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZFP420148 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4115 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*39 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2786.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1050/1060 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CRL |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 218.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 1374.0 |
| Meritev NOx | 671.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 9.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 41.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4767 |
| Širina | 1832 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 95Q M+S, 215/60 R16 95V, 215/55 R17 94V, 215/55 R17 94W, 215/55 R17 94W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2015-05-26 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 3709 |
| OSP_U | 26 |
| PROFIL | 67.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2768.0 |
| OS1_D | 2689.0 |
| OS1_S | 5457.0 |
| OS1_GJ | 912.0 |
| OS2_L | 1801.0 |
| OS2_D | 1775.0 |
| OS2_S | 3576.0 |
| OS2_GJ | 536.0 |
| OS1P_L | 1881.0 |
| OS1P_D | 1828.0 |
| OS1P_S | 3709.0 |
| OS1P_GJ | 536.0 |
| OSD_S | 9033 |
| OST | 1448 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 164565.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCRLBX0-FM6FM62Q028SV7MMVR263 |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZFP420148 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4115 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*39 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2786.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1050/1060 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | CRL |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 218.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.1374 |
| Meritev NOx | 0.0671 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.09 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4767 |
| Širina | 1832 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 95Q M+S, 215/60 R16 95V, 215/55 R17 94V, 215/55 R17 94W, 215/55 R17 94W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2015-05-26 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-11-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_S | 2913 |
| OSP_U | 19 |
| PROFIL | 7.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 278.0 |
| OS1_D | 266.0 |
| OS1_S | 544.0 |
| OS1_GJ | 915.0 |
| OS2_L | 174.0 |
| OS2_D | 170.0 |
| OS2_S | 345.0 |
| OS2_GJ | 626.0 |
| OS1P_L | 148.0 |
| OS1P_D | 143.0 |
| OS1P_S | 291.0 |
| OS1P_GJ | 626.0 |
| OSD_S | 890 |
| OST | 1541 |
VOLKSWAGEN
PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI