Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 02.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 05.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.12.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
Grad, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
52 let |
Grad, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
Grad, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Brežice, BREŽICE |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 311662.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MJSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZFE026424 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*36 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 229.0 |
| Meritev NOx | 94.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 125.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 46.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Homologacija vlečne naprave | E26 55R-01 1073 00 |
| Vrednost | 10,50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2014-08-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-08-02 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Breice |
| OS1_R | 5.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_S | 472 |
| OSP_U | 30 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 55.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 353.0 |
| OS1_D | 336.0 |
| OS1_S | 688.0 |
| OS1_GJ | 885.0 |
| OS2_L | 235.0 |
| OS2_D | 236.0 |
| OS2_S | 471.0 |
| OS2_GJ | 665.0 |
| OS1P_L | 234.0 |
| OS1P_D | 238.0 |
| OS1P_S | 472.0 |
| OSD_S | 1159 |
| OST | 1550 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 2522 |
2021
| Prevoženi kilometri ali milje | 228729.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MJSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZFE026424 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*36 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 229.0 |
| Meritev NOx | 94.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 125.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 46.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2014-08-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 79 |
| OSP_S | 5240 |
| OSP_U | 33 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3760.0 |
| OS1_D | 3680.0 |
| OS1_S | 7440.0 |
| OS1_GJ | 923.0 |
| OS2_L | 2640.0 |
| OS2_S | 5240.0 |
| OS2_GJ | 705.0 |
| OS1P_L | 2640.0 |
| OS1P_D | 2600.0 |
| OS1P_S | 5240.0 |
| OSD_S | 12680 |
| OST | 1628 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 176316.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFBX0-FM6FM62Q025STP17MJSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZFE026424 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4005 |
| Masa vozila | 1571.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*36 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.229 |
| Meritev NOx | 0.094 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.125 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*136/2014J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V, 215/55 R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2014-08-04 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-08-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 14.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 402 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 3.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 285.0 |
| OS1_D | 330.0 |
| OS1_S | 615.0 |
| OS1_GJ | 899.0 |
| OS2_L | 201.0 |
| OS2_D | 204.0 |
| OS2_S | 405.0 |
| OS2_GJ | 674.0 |
| OS1P_L | 201.0 |
| OS1P_D | 201.0 |
| OS1P_S | 402.0 |
| OSD_S | 1020 |
| OST | 1573 |
VOLKSWAGEN
PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI