Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 04.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 05.10.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.10.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.10.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.04.2015 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Ravne, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
24 let |
Fizična oseba
24 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
24 let |
Fizična oseba
24 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Prevalje, RAVNE NA KOROŠKEM |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 263445.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFAX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE052556 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4020 |
| Masa vozila | 1583.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E8B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 207.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2287.0 |
| Meritev NOx | 941.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1253.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 46.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V,215/55 R16 93V, 235/40 R18 91Y ET41 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-10-05 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-10-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Ravne na Koroškem |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_S | 441 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 372.0 |
| OS1_D | 342.0 |
| OS1_S | 714.0 |
| OS1_GJ | 927.0 |
| OS2_L | 237.0 |
| OS2_S | 450.0 |
| OS2_GJ | 684.0 |
| OS1P_L | 231.0 |
| OS1P_D | 210.0 |
| OS1P_S | 441.0 |
| OSD_S | 1164 |
| OST | 1611 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 247453.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFAX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE052556 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4020 |
| Masa vozila | 1583.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E8B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 207.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2287 |
| Meritev NOx | 0.0941 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1253 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V,215/55 R16 93V, 235/40 R18 91Y ET41 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-10-05 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-10-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Ravne na Korokem |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 4410 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 4.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3150.0 |
| OS1_D | 3030.0 |
| OS1_S | 6180.0 |
| OS1_GJ | 967.0 |
| OS2_L | 2310.0 |
| OS2_S | 4410.0 |
| OS2_GJ | 697.0 |
| OS1P_L | 2250.0 |
| OS1P_D | 2160.0 |
| OS1P_S | 4410.0 |
| OSD_S | 10590 |
| OST | 1664 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 217600.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | ACCFFAX0-FM6FM62Q025STP17MQSNVR2O |
| Komercialna oznaka | PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI |
| VIN | WVWZZZ3CZDE052556 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4020 |
| Masa vozila | 1583.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0307*32 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2711.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1110 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E8B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 207.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2287 |
| Meritev NOx | 0.0941 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1253 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 73.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4771 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60 R16 93V, 205/50 R17 93V, 205/55 R16 91V,215/55 R16 93V, 235/40 R18 91Y ET41 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | PASSAT |
| Datum prve registracije | 2012-10-05 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-10-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOSERVIS d.o.o. |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OS2P_R | 4.0 |
| OSD_U | 78 |
| OSP_U | 24 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 282.0 |
| OS1_D | 250.0 |
| OS1_S | 532.0 |
| OS1_GJ | 950.0 |
| OS2_L | 298.0 |
| OS2_D | 282.0 |
| OS2_S | 580.0 |
| OS2_GJ | 482.0 |
| OS1P_L | 259.0 |
| OS1P_D | 265.0 |
| OS1P_S | 524.0 |
| OS2P_L | 224.0 |
| OS2P_D | 234.0 |
| OS2P_S | 458.0 |
| OSD_S | 1112 |
| OST | 1431 |
| PT_VRT | 870 |
| POV_VRT | 4160 |
VOLKSWAGEN
PASSAT / VARIANT 2.0 / TDI