Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 11.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.10.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2008 | |||
| 31. 12. 2009 | |||
| 31. 12. 2010 | |||
| 31. 12. 2011 | 26 let | ||
| 31. 12. 2012 | 28 let | ||
| 31. 08. 2013 | 28 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
28 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
29 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 10. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
29 let |
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
29 let |
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
30 let |
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
31 let |
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
33 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
21 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
22 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 170034.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACAWBX0-FM6FM62Q011ST0GG |
| Komercialna oznaka | PASSAT CC / 2.0 / TSI |
| VIN | WVWZZZ3CZ9E537014 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1515.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0468*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Zadnji previs | 1107.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/930 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 147.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5100 |
| Oznaka motorja | CAW |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 237.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3800.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.478 |
| Meritev HC | 0.054 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Meritev CO2 | 186.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4799 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1417 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94W, 235/40 R18 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | PASSAT CC |
| Datum prve registracije | 2008-11-17 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN JAN D.O.O. TREBNJE |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 19 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 335.0 |
| OS1_D | 311.0 |
| OS1_S | 646.0 |
| OS1_GJ | 863.0 |
| OS2_L | 225.0 |
| OS2_D | 238.0 |
| OS2_S | 463.0 |
| OS2_GJ | 640.0 |
| OS1P_L | 174.0 |
| OS1P_D | 195.0 |
| OS1P_S | 369.0 |
| OSD_S | 1109 |
| OST | 1503 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 2690 |
2018
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 162736.0 |
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACAWBX0-FM6FM62Q011ST0GG |
| Komercialna oznaka | PASSAT CC / 2.0 / TSI |
| VIN | WVWZZZ3CZ9E537014 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1515.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0468*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Zadnji previs | 1107.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/930 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 147.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5100 |
| Oznaka motorja | CAW |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 237.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3800.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.478 |
| Meritev HC | 0.054 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Meritev CO2 | 186.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4799 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1417 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94W, 235/40 R18 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | PASSAT CC |
| Datum prve registracije | 2008-11-17 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN JAN D.O.O. TREBNJE |
| OS1_R | 17.0 |
| OS2_R | 12.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 79 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 331.0 |
| OS1_D | 399.0 |
| OS1_S | 730.0 |
| OS1_GJ | 900.0 |
| OS2_L | 215.0 |
| OS2_D | 244.0 |
| OS2_S | 459.0 |
| OS2_GJ | 604.0 |
| OS1P_L | 258.0 |
| OS1P_D | 209.0 |
| OS1P_S | 467.0 |
| OSD_S | 1189 |
| OST | 1504 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 2850 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 114977.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
| Tovarniška oznaka | AACAWBX0-FM6FM62Q011ST0GG |
| Komercialna oznaka | PASSAT CC / 2.0 / TSI |
| VIN | WVWZZZ3CZ9E537014 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1515.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0468*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Zadnji previs | 1107.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/930 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 147.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5100 |
| Oznaka motorja | CAW |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 237.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3800.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.478 |
| Meritev HC | 0.054 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Meritev CO2 | 186.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4799 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1417 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94W, 235/40 R18 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | PASSAT CC |
| Datum prve registracije | 2008-11-17 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-10-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 4080 |
| OSP_U | 26 |
| PROFIL | 6.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3240.0 |
| OS1_D | 3080.0 |
| OS1_S | 6320.0 |
| OS1_GJ | 930.0 |
| OS2_L | 2280.0 |
| OS2_D | 2080.0 |
| OS2_S | 4360.0 |
| OS2_GJ | 645.0 |
| OS1P_L | 2120.0 |
| OS1P_D | 1960.0 |
| OS1P_S | 4080.0 |
| OSD_S | 10680 |
| OST | 1575 |
2014
| Znamka vozila | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | AACAWBX0-FM6FM62Q011ST0GG |
| Komercialna oznaka | PASSAT CC / 2.0 / TSI |
| VIN | WVWZZZ3CZ9E537014 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1515.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0468*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Zadnji previs | 1107.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/930 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1984.0 |
| Nazivna moč | 147.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5100 |
| Oznaka motorja | CAW |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 237.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3800.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.478 |
| Meritev HC | 0.054 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Meritev CO2 | 186.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2006/96B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4799 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1417 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 93H M+S, 235/45 R17 94W, 235/40 R18 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | PASSAT CC |
| Datum prve registracije | 2008-11-17 |
| Proizvajalec | VOLKSWAGEN AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2012-10-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 29 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.03 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 3820.0 |
| OS1_D | 3800.0 |
| OS1_S | 7620.0 |
| OS1_GJ | 8660.0 |
| OS2_L | 2110.0 |
| OS2_D | 2010.0 |
| OS2_S | 4120.0 |
| OS2_GJ | 5810.0 |
| OS1P_L | 2180.0 |
| OS1P_D | 2080.0 |
| OS1P_S | 4260.0 |
| OSD_S | 11740 |
| OST | 14470 |
| PT_VRT | 640 |
| POV_VRT | 2390 |
VOLKSWAGEN
PASSAT CC / 2.0 / TSI