Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 06.12.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 02.12.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.12.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.12.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 30.06.2015 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Tržič, TRŽIČ |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Tržič, TRŽIČ |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Tržič, TRŽIČ |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Tržič, TRŽIČ |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Kranjska Gora, JESENICE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Kranjska Gora, JESENICE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 197366.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | DYBT3DA1L-5DAAMC |
| Komercialna oznaka | FOCUS / 1.6 / TDCi 70 M6 |
| VIN | WF0LXXGCBLDD21054 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1362.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2007/46*1138*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2648.0 |
| Zadnji previs | 10130.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 975/980 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | T3DA |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 66.0 |
| Izpust CO | 357.0 |
| Meritev NOx | 166.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 187.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 5.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 56.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 780.0 |
| Meritev CO2 | 117.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012A (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4606 |
| Širina | 1823 |
| Višina | 1505 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 (91)H, 215/55 R16 (93)H, 215/50 R17 (91)H, 235/40 R18 (91)H, 6.5Jx16H2 ET=50, 6.5Jx16H2 ET=47.5, 7Jx16H2 ET=50.0, 7Jx17H2 ET=50.0, 8Jx18H2 ET=55 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FOCUS |
| Datum prve registracije | 2013-12-03 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-12-02 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 18.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 21.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 68.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 278.0 |
| OS1_D | 227.0 |
| OS1_S | 505.0 |
| OS1_GJ | 788.0 |
| OS2_L | 158.0 |
| OS2_D | 160.0 |
| OS2_S | 318.0 |
| OS2_GJ | 549.0 |
| OS1P_L | 145.0 |
| OS1P_D | 114.0 |
| OS1P_S | 259.0 |
| OSD_S | 823 |
| OST | 1337 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 4300 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 152608.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | DYBT3DA1L-5DAAMC |
| Komercialna oznaka | FOCUS / 1.6 / TDCi 70 M6 |
| VIN | WF0LXXGCBLDD21054 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1362.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2007/46*1138*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2648.0 |
| Zadnji previs | 1013.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 975/980 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | T3DA |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 66.0 |
| Izpust CO | 0.357 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.187 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.56 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 780.0 |
| Meritev CO2 | 117.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012A (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4606 |
| Širina | 1823 |
| Višina | 1505 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 (91)H, 215/55 R16 (93)H, 215/50 R17 (91)H, 235/40 R18 (91)H, 6.5Jx16H2 ET=50, 6.5Jx16H2 ET=47.5, 7Jx16H2 ET=50.0, 7Jx17H2 ET=50.0, 8Jx18H2 ET=55 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FOCUS |
| Datum prve registracije | 2013-12-03 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-12-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.11 |
| PROFIL | 5.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 279.0 |
| OS1_D | 286.0 |
| OS1_S | 565.0 |
| OS1_GJ | 787.0 |
| OS2_L | 138.0 |
| OS2_D | 142.0 |
| OS2_S | 280.0 |
| OS2_GJ | 574.0 |
| OS1P_L | 223.0 |
| OS1P_D | 180.0 |
| OS1P_S | 403.0 |
| OSD_S | 845 |
| OST | 1361 |
| PT_VRT | 550 |
| POV_VRT | 5040 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 116284.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | DYBT3DA1L-5DAAMC |
| Komercialna oznaka | FOCUS / 1.6 / TDCi 70 M6 |
| VIN | WF0LXXGCBLDD21054 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1362.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2007/46*1138*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2648.0 |
| Zadnji previs | 1013.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 975/980 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | T3DA |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 66.0 |
| Izpust CO | 0.357 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.187 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.56 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 780.0 |
| Meritev CO2 | 117.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012A (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4606 |
| Širina | 1823 |
| Višina | 1505 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 (91)H, 215/55 R16 (93)H, 215/50 R17 (91)H, 235/40 R18 (91)H, 6.5Jx16H2 ET=50, 6.5Jx16H2 ET=47.5, 7Jx16H2 ET=50.0, 7Jx17H2 ET=50.0, 8Jx18H2 ET=55 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FOCUS |
| Datum prve registracije | 2013-12-03 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-12-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.38 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 260.0 |
| OS1_D | 255.0 |
| OS1_S | 515.0 |
| OS1_GJ | 789.0 |
| OS2_L | 215.0 |
| OS2_D | 192.0 |
| OS2_S | 407.0 |
| OS2_GJ | 557.0 |
| OS1P_L | 195.0 |
| OS1P_D | 157.0 |
| OS1P_S | 352.0 |
| OSD_S | 922 |
| OST | 1346 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4510 |
FORD
FOCUS / 1.6 / TDCi 70 M6