Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 09.11.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 03.05.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 03.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 30.04.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.05.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.07.2018 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Medvode, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 139757.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | WA6-T7CL1KX-7GCAZU00RAV |
| Komercialna oznaka | GALAXY / 2.0 / TDCI 110 A6 |
| VIN | WF0KXXWPCKHC10737 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4600 |
| Masa vozila | 1760.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0185*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 10580.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1365/1385 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 1103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | T7CL |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S9D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 74.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2625.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 305.0 |
| Meritev NOx | 546.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1031.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 7.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 52.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4848 |
| Širina | 1916 |
| Višina | 1692 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/55 R17 (103)W, 7.5Jx17H2 ET=55 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GALAXY |
| Datum prve registracije | 2017-11-17 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE PRIMSKOVO |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 492 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 345.0 |
| OS1_D | 309.0 |
| OS1_S | 654.0 |
| OS1_GJ | 1103.0 |
| OS2_L | 237.0 |
| OS2_S | 447.0 |
| OS2_GJ | 595.0 |
| OS1P_L | 264.0 |
| OS1P_D | 228.0 |
| OS1P_S | 492.0 |
| OSD_S | 1101 |
| OST | 1698 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 117370.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | WA6-T7CL1KX-7GCAZU00RAV |
| Komercialna oznaka | GALAXY / 2.0 / TDCI 110 A6 |
| VIN | WF0KXXWPCKHC10737 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4600 |
| Masa vozila | 1760.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0185*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 1058.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1365/1385 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 110.3 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | T7CL |
| Barva vozila | navaden - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S9D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 74.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2625.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.305 |
| Meritev NOx | 0.0546 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1031 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0007 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4848 |
| Širina | 1916 |
| Višina | 1692 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/55 R17 (103)W, 7.5Jx17H2 ET=55 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GALAXY |
| Datum prve registracije | 2017-11-17 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE PRIMSKOVO |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 4920 |
| OSP_U | 25 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3510.0 |
| OS1_D | 3450.0 |
| OS1_S | 6960.0 |
| OS1_GJ | 1192.0 |
| OS2_L | 2580.0 |
| OS2_S | 5130.0 |
| OS2_GJ | 839.0 |
| OS1P_L | 2490.0 |
| OS1P_D | 2430.0 |
| OS1P_S | 4920.0 |
| OSD_S | 12090 |
| OST | 2031 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 86350.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | WA6-T7CL1KX-7GCAZU00RAV |
| Komercialna oznaka | GALAXY / 2.0 / TDCI 110 A6 |
| VIN | WF0KXXWPCKHC10737 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4600 |
| Masa vozila | 1760.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0185*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 1058.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1365/1385 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 110.3 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | T7CL |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S9D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 74.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2625.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.305 |
| Meritev NOx | 0.0546 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1031 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0007 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4848 |
| Širina | 1916 |
| Višina | 1692 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/55 R17 (103)W, 7.5Jx17H2 ET=55 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | GALAXY |
| Datum prve registracije | 2017-11-17 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE PRIMSKOVO |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 4590 |
| OSP_U | 26 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3660.0 |
| OS1_D | 3540.0 |
| OS1_S | 7200.0 |
| OS1_GJ | 1192.0 |
| OS2_L | 2430.0 |
| OS2_S | 4800.0 |
| OS2_GJ | 637.0 |
| OS1P_L | 2340.0 |
| OS1P_D | 2250.0 |
| OS1P_S | 4590.0 |
| OSD_S | 12000 |
| OST | 1829 |
FORD
GALAXY / 2.0 / TDCI 110 A6