Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 24.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 24.02.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.02.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 02.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Kranj, KRANJ |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Kranj, KRANJ |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Kranj, KRANJ |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Kranj, KRANJ |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Kranj, KRANJ |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Kranj, KRANJ |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 202074.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | BA7-TYBA1G5CFBPB |
| Komercialna oznaka | MONDEO / 2.0 / TDCI 85 DPF M6 |
| VIN | WF0GXXGBBGAU31811 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4090 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0249*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 10590.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1155/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | TYBA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 187.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 352.0 |
| Meritev NOx | 161.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 201.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 53.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1886 |
| Višina | 1466 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55 R16 (93)U, 235/40 R18 (91)U, 235/45 R17 (94)U, 6.5Jx16H2 ET=50, 8Jx18H2 ET=55, 7.5Jx17H2 ET=55, 215/55 R16 93Q M+S; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MONDEO |
| Datum prve registracije | 2010-08-24 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE LABORE |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 342 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 4.0 |
| PROFIL | 55.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 285.0 |
| OS1_D | 299.0 |
| OS1_S | 584.0 |
| OS1_GJ | 970.0 |
| OS2_L | 227.0 |
| OS2_S | 445.0 |
| OS2_GJ | 697.0 |
| OS1P_L | 174.0 |
| OS1P_D | 168.0 |
| OS1P_S | 342.0 |
| OSD_S | 1029 |
| OST | 1667 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 194240.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | BA7-TYBA1G5CFBPB |
| Komercialna oznaka | MONDEO / 2.0 / TDCI 85 DPF M6 |
| VIN | WF0GXXGBBGAU31811 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4090 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0249*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 1059.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1155/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | TYBA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 187.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.352 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.201 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1886 |
| Višina | 1466 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55 R16 (93)U, 235/40 R18 (91)U, 235/45 R17 (94)U, 6.5Jx16H2 ET=50, 8Jx18H2 ET=55, 7.5Jx17H2 ET=55, 215/55 R16 93Q M+S; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MONDEO |
| Datum prve registracije | 2010-08-24 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-03-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE LABORE |
| OS1_R | 4.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 4100 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 0.31 |
| PROFIL | 3.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3472.0 |
| OS1_D | 3608.0 |
| OS1_S | 7080.0 |
| OS1_GJ | 993.0 |
| OS2_L | 2472.0 |
| OS2_S | 4935.0 |
| OS2_GJ | 727.0 |
| OS1P_L | 2019.0 |
| OS1P_D | 2081.0 |
| OS1P_S | 4100.0 |
| OSD_S | 12015 |
| OST | 1720 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 185690.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | BA7-TYBA1G5CFBPB |
| Komercialna oznaka | MONDEO / 2.0 / TDCI 85 DPF M6 |
| VIN | WF0GXXGBBGAU31811 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4090 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0249*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 1059.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1155/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | TYBA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 187.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.352 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.201 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1886 |
| Višina | 1466 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55 R16 (93)U, 235/40 R18 (91)U, 235/45 R17 (94)U, 6.5Jx16H2 ET=50, 8Jx18H2 ET=55, 7.5Jx17H2 ET=55, 215/55 R16 93Q M+S; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MONDEO |
| Datum prve registracije | 2010-08-24 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE LABORE |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 25.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 3676 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.18 |
| PROFIL | 4.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2968.0 |
| OS1_D | 2844.0 |
| OS1_S | 5812.0 |
| OS1_GJ | 980.0 |
| OS2_L | 1818.0 |
| OS2_S | 4237.0 |
| OS2_GJ | 699.0 |
| OS1P_L | 1570.0 |
| OS1P_D | 2106.0 |
| OS1P_S | 3676.0 |
| OSD_S | 10049 |
| OST | 1679 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 173604.0 |
| Znamka vozila | FORD |
| Tovarniška oznaka | BA7-TYBA1G5CFBPB |
| Komercialna oznaka | MONDEO / 2.0 / TDCI 85 DPF M6 |
| VIN | WF0GXXGBBGAU31811 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4090 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e13*2001/116*0249*10 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2850.0 |
| Zadnji previs | 1059.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1155/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | TYBA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 187.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.352 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.201 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1886 |
| Višina | 1466 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55 R16 (93)U, 235/40 R18 (91)U, 235/45 R17 (94)U, 6.5Jx16H2 ET=50, 8Jx18H2 ET=55, 7.5Jx17H2 ET=55, 215/55 R16 93Q M+S; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MONDEO |
| Datum prve registracije | 2010-08-24 |
| Proizvajalec | FORD WERKE GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-03-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE LABORE |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 384 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 0.09 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 327.0 |
| OS1_D | 330.0 |
| OS1_S | 657.0 |
| OS1_GJ | 988.0 |
| OS2_L | 231.0 |
| OS2_D | 235.0 |
| OS2_S | 466.0 |
| OS2_GJ | 735.0 |
| OS1P_L | 193.0 |
| OS1P_D | 191.0 |
| OS1P_S | 384.0 |
| OSD_S | 1124 |
| OST | 1723 |
FORD
MONDEO / 2.0 / TDCI 85 DPF M6