Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 26.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.04.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.03.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 118212.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KLA83320N-2FKV7U27BE |
| Komercialna oznaka | V / 250 / d AUT. |
| VIN | WDF44781313281650 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5200 |
| Masa vozila | 2389.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1650 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 140.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 1942.0 |
| Meritev NOx | 748.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 896.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 2.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 52.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 177.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 67.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 5140 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1883 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 245/45 R19XL 102Y 8Jx19 |
| Homologacija vlečne naprave | E13 55R-01 3612 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | V |
| Datum prve registracije | 2017-03-17 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AUTOCOMMERCE d.o.o. RC Koper |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 48.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 491.0 |
| OS1_D | 482.0 |
| OS1_S | 973.0 |
| OS1_GJ | 1300.0 |
| OS2_L | 386.0 |
| OS2_D | 368.0 |
| OS2_S | 754.0 |
| OS2_GJ | 1244.0 |
| OS1P_L | 238.0 |
| OS1P_D | 230.0 |
| OS1P_S | 468.0 |
| OSD_S | 1727 |
| OST | 2544 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 2970 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 99443.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KLA83320N-2FKV7U27BE |
| Komercialna oznaka | V / 250 / d AUT. |
| VIN | WDF44781313281650 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5200 |
| Masa vozila | 2389.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1650 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 140.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1942 |
| Meritev NOx | 0.0748 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0896 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.52 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 177.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljano kabino |
| Dolžina | 5140 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1883 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 245/45 R19XL 102Y 8Jx19 |
| Homologacija vlečne naprave | E13 55R-01 3612 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | V |
| Datum prve registracije | 2017-03-17 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-04-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AUTOCOMMERCE d.o.o. RC Koper |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 31 |
| PROFIL | 4.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 397.0 |
| OS1_D | 386.0 |
| OS1_S | 782.0 |
| OS2_L | 588.0 |
| OS2_D | 579.0 |
| OS2_S | 1167.0 |
| OS1P_L | 513.0 |
| OS1P_D | 493.0 |
| OS1P_S | 1006.0 |
| OSD_S | 1949 |
| OST | 2677 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 4290 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 87702.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KLA83320N-2FKV7U27BE |
| Komercialna oznaka | V / 250 / d AUT. |
| VIN | WDF44781313281650 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5200 |
| Masa vozila | 2389.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1650 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 140.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1942 |
| Meritev NOx | 0.0748 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0896 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.52 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 177.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 5140 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1883 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 245/45 R19XL 102Y 8Jx19 |
| Homologacija vlečne naprave | E13 55R-01 3612 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | V |
| Datum prve registracije | 2017-03-17 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS D.D. KOPER |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 28.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 584 |
| OSP_U | 23 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 476.0 |
| OS1_D | 488.0 |
| OS1_S | 964.0 |
| OS1_GJ | 1395.0 |
| OS2_L | 396.0 |
| OS2_D | 440.0 |
| OS2_S | 836.0 |
| OS2_GJ | 1230.0 |
| OS1P_L | 244.0 |
| OS1P_D | 340.0 |
| OS1P_S | 584.0 |
| OSD_S | 1800 |
| OST | 2625 |
MERCEDES BENZ
V / 250 / d AUT.