Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 13.09.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 13.09.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 17.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 16.02.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben - kriticna napaka ! |
| 22.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.03.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 07.09.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.03.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.08.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.10.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.03.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Piran, PIRAN |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 308082.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KOA3L310N-3SLP7S29XX |
| Komercialna oznaka | VITO TOURER / 116 / BLUETEC |
| VIN | WDF44770513275279 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5100 |
| Masa vozila | 2010.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3430.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1550 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 194.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 145.0 |
| Meritev NOx | 619.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 835.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 5.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 52.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 163.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 62.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 5370 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1878 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R16C 103/101H 6.5Jx16 |
| Homologacija vlečne naprave | E26 55 R 01023*00 |
| Vrednost | 11,7 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | VITO TOURER |
| Datum prve registracije | 2017-03-08 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-09-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS TPS d.o.o., PE LUCIJA |
| PROFIL | 8.0 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 238251.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KOA3L310N-3SLP7S29XX |
| Komercialna oznaka | VITO TOURER / 116 / BLUETEC |
| VIN | WDF44770513275279 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5100 |
| Masa vozila | 2010.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3430.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1550 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 194.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 145.0 |
| Meritev NOx | 619.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 835.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 5.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 52.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 163.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 62.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 5370 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1878 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R16C 103/101H 6.5Jx16 |
| Homologacija vlečne naprave | E26 55 R 01023*00 |
| Vrednost | 11,7 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | VITO TOURER |
| Datum prve registracije | 2017-03-08 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS TPS d.o.o., PE LUCIJA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 413.0 |
| OS1_D | 445.0 |
| OS1_S | 858.0 |
| OS1_GJ | 1216.0 |
| OS2_L | 348.0 |
| OS2_D | 341.0 |
| OS2_S | 689.0 |
| OS2_GJ | 1077.0 |
| OS1P_L | 297.0 |
| OS1P_D | 303.0 |
| OS1P_S | 600.0 |
| OSD_S | 1547 |
| OST | 2294 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 3720 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 180238.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KOA3L310N-3SLP7S29XX |
| Komercialna oznaka | VITO TOURER / 116 / BLUETEC |
| VIN | WDF44770513275279 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5100 |
| Masa vozila | 2010.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3430.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1550 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 194.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.145 |
| Meritev NOx | 0.0619 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0835 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.52 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 163.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 5370 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1878 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R16C 103/101H 6.5Jx16 |
| Homologacija vlečne naprave | E26 55 R 01023*00 |
| Vrednost | 11,7 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | VITO TOURER |
| Datum prve registracije | 2017-03-08 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-09-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS TPS d.o.o., PE LUCIJA |
| OS1_R | 20.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 17 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 425.0 |
| OS1_D | 533.0 |
| OS1_S | 958.0 |
| OS1_GJ | 1242.0 |
| OS2_L | 405.0 |
| OS2_D | 414.0 |
| OS2_S | 819.0 |
| OS2_GJ | 1137.0 |
| OS1P_L | 253.0 |
| OS1P_D | 251.0 |
| OS1P_S | 504.0 |
| OSD_S | 1777 |
| OST | 2379 |
| PT_VRT | 970 |
| POV_VRT | 3780 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 143854.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KOA3L310N-3SLP7S29XX |
| Komercialna oznaka | VITO TOURER / 116 / BLUETEC |
| VIN | WDF44770513275279 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5100 |
| Masa vozila | 2010.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0457*17 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3430.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1550/1550 |
| Priklopnik | 2000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2143.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | 651.950 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 194.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.145 |
| Meritev NOx | 0.0619 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0835 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.52 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 760.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4550.0 |
| Temperatura olja | 130.0 |
| Meritev CO2 | 163.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 5370 |
| Širina | 1928 |
| Višina | 1878 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R16C 103/101H 6.5Jx16 |
| Homologacija vlečne naprave | E26 55 R 01023*00 |
| Vrednost | 11,7 kN |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | VITO TOURER |
| Datum prve registracije | 2017-03-08 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS TPS d.o.o., PE LUCIJA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 16 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 509.0 |
| OS1_D | 523.0 |
| OS1_S | 1032.0 |
| OS1_GJ | 1276.0 |
| OS2_L | 340.0 |
| OS2_D | 357.0 |
| OS2_S | 697.0 |
| OS2_GJ | 1135.0 |
| OS1P_L | 256.0 |
| OS1P_D | 245.0 |
| OS1P_S | 501.0 |
| OSD_S | 1729 |
| OST | 2411 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 3930 |
MERCEDES BENZ
VITO TOURER / 116 / BLUETEC