Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 02.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 16.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.06.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.07.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 25 let | 24 let | |
| 31. 12. 2012 | 26 let | 27 let | |
| 31. 08. 2013 | 27 let | 27 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 186346.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H3S9M0-JZAAA434 |
| Komercialna oznaka | C / 180 / |
| VIN | WDD2043491F718171 |
| Masa vozila | 1500.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 10870.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 970/1045 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1796.0 |
| Nazivna moč | 115.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | 271.820 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 225.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 5151.0 |
| Meritev NOx | 232.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 14.0 |
| Meritev CO2 | 169.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 73.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | , 225/50 R16 92H (M+S) 7.5Jx16H2, 225/45R17 91H (M+S) 7.5Jx17H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL7.5Jx18H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL 8Jx18H2,S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R17 91W8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2011-06-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BRDO |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2P_R | 2.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 23 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 58.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 307.0 |
| OS1_D | 298.0 |
| OS1_S | 605.0 |
| OS1_GJ | 805.0 |
| OS2_L | 242.0 |
| OS2_D | 243.0 |
| OS2_S | 484.0 |
| OS2_GJ | 746.0 |
| OS2P_L | 229.0 |
| OS2P_D | 225.0 |
| OS2P_S | 454.0 |
| OSD_S | 1089 |
| OST | 1551 |
| PT_VRT | 720 |
| POV_VRT | 2620 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 174385.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H3S9M0-JZAAA434 |
| Komercialna oznaka | C / 180 / |
| VIN | WDD2043491F718171 |
| Masa vozila | 1500.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 970/1045 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1796.0 |
| Nazivna moč | 115.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | 271.820 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 225.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.5151 |
| Meritev NOx | 0.0232 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Meritev CO2 | 169.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | , 225/50 R16 92H (M+S) 7.5Jx16H2, 225/45R17 91H (M+S) 7.5Jx17H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL7.5Jx18H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL 8Jx18H2,S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R17 91W8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2011-06-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BRDO |
| OS2_R | 7.0 |
| OS2P_R | 1.0 |
| OSD_U | 78 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 322.0 |
| OS1_D | 321.0 |
| OS1_S | 644.0 |
| OS1_GJ | 819.0 |
| OS2_L | 280.0 |
| OS2_D | 302.0 |
| OS2_S | 582.0 |
| OS2_GJ | 744.0 |
| OS2P_L | 232.0 |
| OS2P_D | 235.0 |
| OS2P_S | 467.0 |
| OSD_S | 1225 |
| OST | 1563 |
| PT_VRT | 740 |
| POV_VRT | 3060 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 166632.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H3S9M0-JZAAA434 |
| Komercialna oznaka | C / 180 / |
| VIN | WDD2043491F718171 |
| Masa vozila | 1500.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 970/1045 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1796.0 |
| Nazivna moč | 115.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | 271.820 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 225.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.5151 |
| Meritev NOx | 0.0232 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Meritev CO2 | 169.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | , 225/50 R16 92H (M+S) 7.5Jx16H2, 225/45R17 91H (M+S) 7.5Jx17H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL7.5Jx18H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL 8Jx18H2,S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R17 91W8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2011-06-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnični pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 2.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.05 |
| EM_COX | 0.18 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 298.0 |
| OS1_D | 302.0 |
| OS1_S | 600.0 |
| OS1_GJ | 810.0 |
| OS2_L | 263.0 |
| OS2_D | 263.0 |
| OS2_S | 526.0 |
| OS2_GJ | 739.0 |
| OS1P_L | 221.0 |
| OS1P_D | 222.0 |
| OS1P_S | 443.0 |
| OSD_S | 1125 |
| OST | 1549 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 2230 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 98080.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | H3S9M0-JZAAA434 |
| Komercialna oznaka | C / 180 / |
| VIN | WDD2043491F718171 |
| Masa vozila | 1500.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0431*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 970/1045 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1796.0 |
| Nazivna moč | 115.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5000 |
| Oznaka motorja | 271.820 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 225.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.5151 |
| Meritev NOx | 0.0232 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Meritev CO2 | 169.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4702 |
| Širina | 1795 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | , 225/50 R16 92H (M+S) 7.5Jx16H2, 225/45R17 91H (M+S) 7.5Jx17H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL7.5Jx18H2, 225/40 R18 92H (M+S) XL 8Jx18H2,S:225/45 R17 91W 7.5Jx17H2 Z:245/40 R17 91W8.5Jx17H2 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C |
| Datum prve registracije | 2011-06-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | VIATOR & VEKTOR TEHNIKA d.o.o. |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 12.0 |
| OS2P_R | 10.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 29 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 270.0 |
| OS1_D | 299.0 |
| OS1_S | 569.0 |
| OS1_GJ | 822.0 |
| OS2_L | 262.0 |
| OS2_D | 299.0 |
| OS2_S | 561.0 |
| OS2_GJ | 748.0 |
| OS2P_L | 270.0 |
| OS2P_D | 301.0 |
| OS2P_S | 571.0 |
| OSD_S | 1130 |
| OST | 1570 |
| PT_VRT | 730 |
| POV_VRT | 2330 |
MERCEDES BENZ
C / 180 /