Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 22.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Cerknica, CERKNICA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Postojna, POSTOJNA |
Zgodovina vozila
2017
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 473625.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | 934.033 |
| Komercialna oznaka | ACTROS 1846 LS / |
| VIN | WDB9340331L666305 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 40000 |
| Masa vozila | 8320.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | vlecno vozilo |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3600.0 |
| Zadnji previs | 1070.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 7500/11500 |
| Polpriklopnik | 31680 |
| Navpična obremenitev | 18000.0 |
| Delovna prostornina | 11946.0 |
| Nazivna moč | 335.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM 501 LA/5 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 89.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2005/55*2008/74K (EURO V) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BC |
| Oblika nadgradnje opis | sedlasti vlacilec |
| Dolžina | 7380 |
| Širina | 2550 |
| Višina | 4000 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | I.os: 385/55 R22,5 154/145G, 385/65 R22,5 154/145G, I.in II.os: 315/60 R22,5 154/145G, 315/70 R22,5 154/145G, 315/80 R22,5 154/145G. |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-0218 |
| Vrednost | 152,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ACTROS 1846 LS |
| Datum prve registracije | 2012-05-21 |
| Proizvajalec | Daimler AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-03-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS2P_R | 8.0 |
| OSD_U | 58 |
| OSD_UEX | 52.0 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.24 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1510.0 |
| OS1_D | 1659.0 |
| OS1_S | 3169.0 |
| OS1_GJ | 5723.0 |
| OS1_PJ | 3.0 |
| OS1_PN | 7.0 |
| OS2_L | 655.0 |
| OS2_D | 705.0 |
| OS2_S | 1360.0 |
| OS2_GJ | 2040.0 |
| OS2_PJ | 3.0 |
| OS2_PN | 7.0 |
| OS3_PN | 7.0 |
| OS2P_L | 643.0 |
| OS2P_D | 699.0 |
| OS2P_S | 1342.0 |
| OS2P_GJ | 2040.0 |
| OSD_S | 4529 |
| OST | 7764 |
| PT_VRT | 680 |
| POV_VRT | 2400 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 247332.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | 934.033 |
| Komercialna oznaka | ACTROS 1846 LS / |
| VIN | WDB9340331L666305 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 40000 |
| Masa vozila | 8320.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | vleÄŤno vozilo |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3600.0 |
| Zadnji previs | 1070.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 7500/11500 |
| Polpriklopnik | 31680 |
| Navpična obremenitev | 18000.0 |
| Delovna prostornina | 11946.0 |
| Nazivna moč | 335.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM 501 LA/5 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 89.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2005/55*2008/74K (EURO V) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BC |
| Oblika nadgradnje opis | sedlasti vlaÄŤilec |
| Dolžina | 7380 |
| Širina | 2550 |
| Višina | 4000 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | I.os: 385/55 R22,5 154/145G, 385/65 R22,5 154/145G, I.in II.os: 315/60 R22,5 154/145G, 315/70 R22,5 154/145G, 315/80 R22,5 154/145G. |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-0218 |
| Vrednost | 152,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ACTROS 1846 LS |
| Datum prve registracije | 2012-05-21 |
| Proizvajalec | Daimler AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-03-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS2P_R | 3.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSD_UEX | 54.0 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.34 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1793.0 |
| OS1_D | 1839.0 |
| OS1_S | 3632.0 |
| OS1_GJ | 5935.0 |
| OS1_PJ | 4.0 |
| OS1_PN | 7.0 |
| OS2_L | 700.0 |
| OS2_D | 761.0 |
| OS2_S | 1461.0 |
| OS2_GJ | 2179.0 |
| OS2_PJ | 4.0 |
| OS2_PN | 7.0 |
| OS3_PN | 7.0 |
| OS2P_L | 659.0 |
| OS2P_D | 682.0 |
| OS2P_S | 1341.0 |
| OS2P_GJ | 2175.0 |
| OSD_S | 5093 |
| OST | 8114 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 2460 |
2014
| Prevoženi kilometri ali milje | 80887.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | 934.033 |
| Komercialna oznaka | ACTROS 1846 LS / |
| VIN | WDB9340331L666305 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 40000 |
| Masa vozila | 8320.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | vlecno vozilo |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3600.0 |
| Zadnji previs | 1070.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 7500/11500 |
| Polpriklopnik | 31680 |
| Navpična obremenitev | 18000.0 |
| Delovna prostornina | 11946.0 |
| Nazivna moč | 335.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM 501 LA/5 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 89.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2005/55*2008/74K (EURO V) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BC |
| Oblika nadgradnje opis | sedlasti vlacilec |
| Dolžina | 7380 |
| Širina | 2550 |
| Višina | 4000 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | I.os: 385/55 R22,5 154/145G, 385/65 R22,5 154/145G, I.in II.os: 315/60 R22,5 154/145G, 315/70 R22,5 154/145G, 315/80 R22,5 154/145G. |
| Homologacija vlečne naprave | e1 00-0218 |
| Vrednost | 152,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ACTROS 1846 LS |
| Datum prve registracije | 2012-05-21 |
| Proizvajalec | Daimler AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-03-31 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 20.0 |
| OS2P_R | 1.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 14600.0 |
| OS1_D | 18140.0 |
| OS1_S | 32740.0 |
| OS1_GJ | 55770.0 |
| OS1_PJ | 5.0 |
| OS2_L | 6730.0 |
| OS2_D | 6720.0 |
| OS2_S | 13450.0 |
| OS2_GJ | 19650.0 |
| OS2_PJ | 4.0 |
| OS2P_L | 6570.0 |
| OS2P_D | 6620.0 |
| OS2P_S | 13190.0 |
| OS2P_GJ | 19650.0 |
| OSD_S | 46190 |
| OST | 75420 |
| POV_VRT | 2670 |
MERCEDES BENZ
ACTROS 1846 LS /