Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 10.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 09.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.06.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.06.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.06.2016 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | |||
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | 40 let | ||
| 31. 08. 2013 | 40 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 10. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
27 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 205218.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5B |
| Komercialna oznaka | X5 / xDrive 30 / d AUT. |
| VIN | WBAZW41080LL42643 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 27000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 2627.0 |
| Meritev NOx | 1508.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1785.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 5.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 74.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 255/55 R18 109H 8,5Jx18 ES: 255/50 R19 107V 9Jx19 ET37S: 275/40 R20 106W 10Jx20 ET4S: 285/35 R21 105W 10Jx21 ET45Jx21 ET38/42 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2010-06-08 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.B.C. AVTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 17 |
| PROFIL | 39.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 346.0 |
| OS1_D | 395.0 |
| OS1_S | 741.0 |
| OS2_L | 245.0 |
| OS2_D | 251.0 |
| OS2_S | 496.0 |
| OS2_GJ | 1059.0 |
| OS1P_L | 226.0 |
| OS1P_D | 236.0 |
| OS1P_S | 462.0 |
| OSD_S | 1236 |
| OST | 1817 |
| PT_VRT | 1020 |
| POV_VRT | 5680 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 181980.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5B |
| Komercialna oznaka | X5 / xDrive 30 / d AUT. |
| VIN | WBAZW41080LL42643 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2700.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2627 |
| Meritev NOx | 0.1508 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1785 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 255/55 R18 109H 8,5Jx18 ES: 255/50 R19 107V 9Jx19 ET37S: 275/40 R20 106W 10Jx20 ET4S: 285/35 R21 105W 10Jx21 ET45Jx21 ET38/42 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2010-06-08 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.B.C. AVTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 7.2 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 417.0 |
| OS1_D | 395.0 |
| OS1_S | 811.0 |
| OS1_GJ | 1070.0 |
| OS2_L | 275.0 |
| OS2_D | 275.0 |
| OS2_S | 550.0 |
| OS2_GJ | 1038.0 |
| OS1P_L | 180.0 |
| OS1P_D | 197.0 |
| OS1P_S | 377.0 |
| OSD_S | 1361 |
| OST | 2108 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 4550 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 166786.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5B |
| Komercialna oznaka | X5 / xDrive 30 / d AUT. |
| VIN | WBAZW41080LL42643 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2700.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2627 |
| Meritev NOx | 0.1508 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1785 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 255/55 R18 109H 8,5Jx18 ES: 255/50 R19 107V 9Jx19 ET37S: 275/40 R20 106W 10Jx20 ET4S: 285/35 R21 105W 10Jx21 ET45Jx21 ET38/42 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2010-06-08 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_S | 7120 |
| OSP_U | 33 |
| EM_DIM | 0.02 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 4280.0 |
| OS1_D | 4440.0 |
| OS1_S | 8720.0 |
| OS1_GJ | 1110.0 |
| OS2_L | 4000.0 |
| OS2_S | 7960.0 |
| OS2_GJ | 1088.0 |
| OS1P_L | 3520.0 |
| OS1P_D | 3600.0 |
| OS1P_S | 7120.0 |
| OSD_S | 16680 |
| OST | 2198 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 75540.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5B |
| Komercialna oznaka | X5 / xDrive 30 / d AUT. |
| VIN | WBAZW41080LL42643 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2700.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2627 |
| Meritev NOx | 0.1508 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1785 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 255/55 R18 109H 8,5Jx18 ES: 255/50 R19 107V 9Jx19 ET37S: 275/40 R20 106W 10Jx20 ET4S: 285/35 R21 105W 10Jx21 ET45Jx21 ET38/42 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2010-06-08 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-06-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 14.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_S | 6920 |
| OSP_U | 33 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 16200 |
BMW
X5 / xDrive 30 / d AUT.