Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 10.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 10.02.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.02.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.02.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Braslovče, ŽALEC |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Braslovče, ŽALEC |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Braslovče, ŽALEC |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Braslovce, ŽALEC |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Braslovce, ŽALEC |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Braslovce, ŽALEC |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Braslovce, ŽALEC |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 171081.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5A0V0 |
| Komercialna oznaka | X5 / XDRIVE 30 / D AUT. |
| VIN | WBAZW410200C18498 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5575 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 27000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 222.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 239.0 |
| Meritev NOx | 1498.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1708.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 2.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 74.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:255/55R18 109V; 8.5Jx18 ET46, SZ:255/50R19 107H (M+S); 9Jx19 ET37/48, SZ:255/50R19 107V; 9Jx19 ET48, S:255/50R19 107V; 9Jx19 ET37/48, Z:285/45R19 111V; 10Jx19 ET20/53. |
| Homologacija vlečne naprave | e20*94/20*1628*00 |
| Vrednost | 16 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2013-02-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-02-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 5010 |
| OSP_U | 21 |
| PROFIL | 52.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3960.0 |
| OS1_D | 3840.0 |
| OS1_S | 7800.0 |
| OS1_GJ | 1109.0 |
| OS2_L | 3570.0 |
| OS2_S | 7470.0 |
| OS2_GJ | 1305.0 |
| OS1P_L | 2490.0 |
| OS1P_D | 2520.0 |
| OS1P_S | 5010.0 |
| OSD_S | 15270 |
| OST | 2414 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 121123.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5A0V0 |
| Komercialna oznaka | X5 / XDRIVE 30 / D AUT. |
| VIN | WBAZW410200C18498 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5575 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2700.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 222.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.239 |
| Meritev NOx | 0.1498 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1708 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:255/55R18 109V; 8.5Jx18 ET46, SZ:255/50R19 107H (M+S); 9Jx19 ET37/48, SZ:255/50R19 107V; 9Jx19 ET48, S:255/50R19 107V; 9Jx19 ET37/48, Z:285/45R19 111V; 10Jx19 ET20/53. |
| Homologacija vlečne naprave | e20*94/20*1628*00 |
| Vrednost | 16 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2013-02-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-02-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 501 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 5.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 402.0 |
| OS1_D | 426.0 |
| OS1_S | 828.0 |
| OS1_GJ | 1125.0 |
| OS2_L | 339.0 |
| OS2_D | 345.0 |
| OS2_S | 684.0 |
| OS2_GJ | 1350.0 |
| OS1P_L | 255.0 |
| OS1P_D | 246.0 |
| OS1P_S | 501.0 |
| OSD_S | 1512 |
| OST | 2475 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 60614.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | ZW41-5A0V0 |
| Komercialna oznaka | X5 / XDRIVE 30 / D AUT. |
| VIN | WBAZW410200C18498 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5575 |
| Masa vozila | 2150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1G |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0421*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2933.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1275/1545 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2700.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 120.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 222.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.239 |
| Meritev NOx | 0.1498 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1708 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 195.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4857 |
| Širina | 1933 |
| Višina | 1776 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:255/55R18 109V; 8.5Jx18 ET46, SZ:255/50R19 107H (M+S); 9Jx19 ET37/48, SZ:255/50R19 107V; 9Jx19 ET48, S:255/50R19 107V; 9Jx19 ET37/48, Z:285/45R19 111V; 10Jx19 ET20/53. |
| Homologacija vlečne naprave | e20*94/20*1628*00 |
| Vrednost | 16 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X5 |
| Datum prve registracije | 2013-02-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-02-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 1.0 |
| OS1P_R | 17.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 561 |
| OSP_U | 26 |
| PROFIL | 5.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 405.0 |
| OS1_D | 402.0 |
| OS1_S | 807.0 |
| OS1_GJ | 1102.0 |
| OS2_L | 360.0 |
| OS2_D | 360.0 |
| OS2_S | 720.0 |
| OS2_GJ | 1102.0 |
| OS1P_L | 306.0 |
| OS1P_D | 255.0 |
| OS1P_S | 561.0 |
| OSD_S | 1527 |
| OST | 2204 |
BMW
X5 / XDRIVE 30 / D AUT.