Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 08.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 16.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Vuzenica, RADLJE OB DRAVI |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Vuzenica, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Vuzenica, RADLJE OB DRAVI |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Vuzenica, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Vuzenica, RADLJE OB DRAVI |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Maribor, MARIBOR |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 268055.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MX11-5A100 |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d AUT. |
| VIN | WBAMX11070DY04674 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1060/1400 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 269.0 |
| Meritev NOx | 147.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 166.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 57.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 49.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET30 |
| Homologacija vlečne naprave | E20 55R 01 3816 |
| Vrednost | 11,8 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2012-08-29 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MARIBOR |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_S | 628 |
| OSP_U | 34 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 42.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 340.0 |
| OS1_D | 328.0 |
| OS1_S | 668.0 |
| OS1_GJ | 839.0 |
| OS2_L | 372.0 |
| OS2_S | 736.0 |
| OS2_GJ | 1023.0 |
| OS1P_L | 312.0 |
| OS1P_D | 316.0 |
| OS1P_S | 628.0 |
| OSD_S | 1404 |
| OST | 1862 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 249589.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MX11-5A100 |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d AUT. |
| VIN | WBAMX11070DY04674 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1060/1400 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.269 |
| Meritev NOx | 0.147 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.166 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.57 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET30 |
| Homologacija vlečne naprave | E20 55R 01 3816 |
| Vrednost | 11,8 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2012-08-29 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CELJE D.O.O. PE RADLJE OB DRAVI |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 84 |
| OSP_U | 31 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 405.0 |
| OS1_D | 418.0 |
| OS1_S | 824.0 |
| OS1_GJ | 847.0 |
| OS2_L | 363.0 |
| OS2_D | 377.0 |
| OS2_S | 740.0 |
| OS2_GJ | 1016.0 |
| OS1P_L | 357.0 |
| OS1P_D | 371.0 |
| OS1P_S | 727.0 |
| OSD_S | 1564 |
| OST | 1863 |
| PT_VRT | 740 |
| POV_VRT | 4920 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 227855.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MX11-5A100 |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d AUT. |
| VIN | WBAMX11070DY04674 |
| Masa vozila | 1790.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1060/1400 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.269 |
| Meritev NOx | 0.147 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.166 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.57 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET30 |
| Homologacija vlečne naprave | E20 55R 01 3816 |
| Vrednost | 11,8 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2012-08-29 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MARIBOR |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 27.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 6560 |
| OSP_U | 36 |
| PROFIL | 4.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3160.0 |
| OS1_D | 3080.0 |
| OS1_S | 6240.0 |
| OS1_GJ | 870.0 |
| OS2_L | 3680.0 |
| OS2_S | 7120.0 |
| OS2_GJ | 1005.0 |
| OS1P_L | 3800.0 |
| OS1P_D | 2760.0 |
| OS1P_S | 6560.0 |
| OSD_S | 13360 |
| OST | 1875 |
BMW
520 / TOURING / d AUT.