Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 04.08.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 29.07.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 03.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.08.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 51 let | ||
| 31. 08. 2013 | 51 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
|
| 31. 10. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Trzin, DOMŽALE |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Trzin, DOMŽALE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 183459.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | KC01-5B |
| Komercialna oznaka | 740 / / d xDrive AUT. |
| VIN | WBAKC01060DR98871 |
| Masa vozila | 2025.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0276*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3070.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1280/1405 |
| Priklopnik s centralno osjo | 23000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 225.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | N57D30B |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3300.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2893.0 |
| Meritev NOx | 1625.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1873.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 183.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 5072 |
| Širina | 1902 |
| Višina | 1479 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 245/50 R18 100Y 8Jx18 ET35Jx21 ET25, Z: 275/30 R21 98YS: 245/40 R20 99Y 8,5Jx20 ET2S: 245/45 R19 98Y 8,5Jx19 ET25Jx19 ET39, SZ: 245/45 R19 102 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 740 |
| Datum prve registracije | 2012-04-23 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-08-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMŽALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 32 |
| PROFIL | 37.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 460.0 |
| OS1_D | 456.0 |
| OS1_S | 916.0 |
| OS1_GJ | 1099.0 |
| OS2_L | 262.0 |
| OS2_D | 276.0 |
| OS2_S | 538.0 |
| OS2_GJ | 1020.0 |
| OS1P_L | 403.0 |
| OS1P_D | 416.0 |
| OS1P_S | 819.0 |
| OSD_S | 1454 |
| OST | 2119 |
| PT_VRT | 800 |
| POV_VRT | 3970 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 156700.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | KC01-5B |
| Komercialna oznaka | 740 / / d xDrive AUT. |
| VIN | WBAKC01060DR98871 |
| Masa vozila | 2025.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0276*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3070.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1280/1405 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 225.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | N57D30B |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3300.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2893 |
| Meritev NOx | 0.1625 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1873 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 183.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 5072 |
| Širina | 1902 |
| Višina | 1479 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 245/50 R18 100Y 8Jx18 ET35Jx21 ET25, Z: 275/30 R21 98YS: 245/40 R20 99Y 8,5Jx20 ET2S: 245/45 R19 98Y 8,5Jx19 ET25Jx19 ET39, SZ: 245/45 R19 102 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 740 |
| Datum prve registracije | 2012-04-23 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-31 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 31 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 5.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 449.0 |
| OS1_D | 452.0 |
| OS1_S | 901.0 |
| OS1_GJ | 1079.0 |
| OS2_L | 342.0 |
| OS2_D | 352.0 |
| OS2_S | 694.0 |
| OS2_GJ | 1001.0 |
| OS1P_L | 394.0 |
| OS1P_D | 391.0 |
| OS1P_S | 785.0 |
| OSD_S | 1595 |
| OST | 2080 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 4760 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 115572.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | KC01-5B |
| Komercialna oznaka | 740 / / d xDrive AUT. |
| VIN | WBAKC01060DR98871 |
| Masa vozila | 2025.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0276*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3070.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1280/1405 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 225.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | N57D30B |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3300.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2893 |
| Meritev NOx | 0.1625 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1873 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 183.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 5072 |
| Širina | 1902 |
| Višina | 1479 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 245/50 R18 100Y 8Jx18 ET35Jx21 ET25, Z: 275/30 R21 98YS: 245/40 R20 99Y 8,5Jx20 ET2S: 245/45 R19 98Y 8,5Jx19 ET25Jx19 ET39, SZ: 245/45 R19 102 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 740 |
| Datum prve registracije | 2012-04-23 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-08-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMŽALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 31 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 3.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 444.0 |
| OS1_D | 442.0 |
| OS1_S | 886.0 |
| OS1_GJ | 1099.0 |
| OS2_L | 346.0 |
| OS2_D | 371.0 |
| OS2_S | 717.0 |
| OS2_GJ | 1001.0 |
| OS1P_L | 371.0 |
| OS1P_D | 415.0 |
| OS1P_S | 786.0 |
| OSD_S | 1603 |
| OST | 2099 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4660 |
BMW
740 / / d xDrive AUT.