Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 25.07.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 25.07.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 14.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.07.2020 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 08.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.06.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 46 let | 45 let | |
| 31. 12. 2012 | 34 let | ||
| 31. 08. 2013 | 37 let | 37 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Vodice, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Maribor, MARIBOR |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 238119.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW31-5B |
| Komercialna oznaka | 525 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW31080C557646 |
| Masa vozila | 1780.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1285 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 150.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 236.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 349.0 |
| Meritev NOx | 119.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 159.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 61.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55R17 97W, S:245/35R20 95Y Z:275/30R20 97Y, S:245/40R19 94Y Z:275/35R19 96Y, S:245/45R18 96Y Z:275/40R18 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2010-06-24 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE VODOVODNA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 19.0 |
| PROFIL | 67.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 436.0 |
| OS1_D | 441.0 |
| OS1_S | 877.0 |
| OS1_GJ | 923.0 |
| OS2_L | 251.0 |
| OS2_D | 264.0 |
| OS2_S | 515.0 |
| OS2_GJ | 892.0 |
| OS1P_L | 337.0 |
| OS1P_D | 273.0 |
| OS1P_S | 610.0 |
| OSD_S | 1392 |
| OST | 1815 |
| PT_VRT | 640 |
| POV_VRT | 3530 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 233077.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW31-5B |
| Komercialna oznaka | 525 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW31080C557646 |
| Masa vozila | 1780.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1285 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 150.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 236.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.349 |
| Meritev NOx | 0.119 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55R17 97W, S:245/35R20 95Y Z:275/30R20 97Y, S:245/40R19 94Y Z:275/35R19 96Y, S:245/45R18 96Y Z:275/40R18 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2010-06-24 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIKI PROMET D.O.O. |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 227141.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW31-5B |
| Komercialna oznaka | 525 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW31080C557646 |
| Masa vozila | 1780.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1285 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 150.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 236.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.349 |
| Meritev NOx | 0.119 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55R17 97W, S:245/35R20 95Y Z:275/30R20 97Y, S:245/40R19 94Y Z:275/35R19 96Y, S:245/45R18 96Y Z:275/40R18 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2010-06-24 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 85 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 3.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 404.0 |
| OS1_D | 408.0 |
| OS1_S | 812.0 |
| OS1_GJ | 894.0 |
| OS2_L | 325.0 |
| OS2_D | 327.0 |
| OS2_S | 652.0 |
| OS2_GJ | 831.0 |
| OS1P_L | 336.0 |
| OS1P_D | 311.0 |
| OS1P_S | 647.0 |
| OSD_S | 1464 |
| OST | 1725 |
| PT_VRT | 740 |
| POV_VRT | 4060 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 80115.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW31-5B |
| Komercialna oznaka | 525 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW31080C557646 |
| Masa vozila | 1780.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1285 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 150.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 236.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.349 |
| Meritev NOx | 0.119 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55R17 97W, S:245/35R20 95Y Z:275/30R20 97Y, S:245/40R19 94Y Z:275/35R19 96Y, S:245/45R18 96Y Z:275/40R18 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2010-06-24 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-06-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTERSERVICE D.O.O. PE TRBOVLJE |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 4920 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 6.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OSD_S | 11080 |
BMW
525 / / d AUT.