Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 16.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 16.08.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.07.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 27.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.07.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.07.2015 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2006 | 30 let | 31 let | |
| 31. 12. 2007 | 31 let | 31 let | |
| 31. 12. 2008 | 55 let | 55 let | |
| 31. 12. 2009 | 56 let | 56 let | |
| 31. 12. 2010 | 57 let | 57 let | |
| 31. 12. 2012 | 59 let | 60 let | |
| 31. 08. 2013 | 60 let | 60 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Vodice, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Trbovlje, TRBOVLJE |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 269234.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 346RBS11-22 |
| Komercialna oznaka | 320 / CABRIO / I AUT |
| VIN | WBABS11020JX71008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3650 |
| Masa vozila | 1630.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0146*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 989.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 930/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 720 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2171.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6100 |
| Oznaka motorja | 226S1 |
| Barva vozila | navaden - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 219.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4575.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.539 |
| Meritev HC | 0.052 |
| Meritev NOx | 0.02 |
| Meritev CO2 | 236.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 1999/102A |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4488 |
| Širina | 1757 |
| Višina | 1372 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 7JX16 ET46/47; 225/50R16 92W, 7JX16 ET 46/47; 225/45R17 91W, 8JX17 ET47; 205/50R17 93W, 7JX17 EH2ET47; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 320 |
| Datum prve registracije | 2001-05-23 |
| Proizvajalec | BMW AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ONTA D.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 25 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.13 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| PROFIL | 4.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 304.0 |
| OS1_D | 311.0 |
| OS1_S | 615.0 |
| OS1_GJ | 854.0 |
| OS2_L | 312.0 |
| OS2_D | 325.0 |
| OS2_S | 637.0 |
| OS2_GJ | 869.0 |
| OS1P_L | 247.0 |
| OS1P_D | 236.0 |
| OS1P_S | 483.0 |
| OSD_S | 1252 |
| OST | 1724 |
| PT_VRT | 710 |
| POV_VRT | 2640 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 256526.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 346RBS11-22 |
| Komercialna oznaka | 320 / CABRIO / I AUT |
| VIN | WBABS11020JX71008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3650 |
| Masa vozila | 1630.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0146*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 989.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 930/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 720 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2171.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6100 |
| Oznaka motorja | 226S1 |
| Barva vozila | navaden - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 219.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4575.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.539 |
| Meritev HC | 0.052 |
| Meritev NOx | 0.02 |
| Meritev CO2 | 236.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 1999/102A |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4488 |
| Širina | 1757 |
| Višina | 1372 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 7JX16 ET46/47; 225/50R16 92W, 7JX16 ET 46/47; 225/45R17 91W, 8JX17 ET47; 205/50R17 93W, 7JX17 EH2ET47; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 320 |
| Datum prve registracije | 2001-05-23 |
| Proizvajalec | BMW AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_S | 5600 |
| OSP_U | 34 |
| EM_CO | 0.17 |
| EM_COX | 0.22 |
| EM_LAMBDA | 0.995 |
| PROFIL | 2.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3360.0 |
| OS1_D | 3160.0 |
| OS1_S | 6520.0 |
| OS1_GJ | 825.0 |
| OS2_L | 3400.0 |
| OS2_S | 6680.0 |
| OS2_GJ | 833.0 |
| OS1P_L | 2800.0 |
| OS1P_D | 2800.0 |
| OS1P_S | 5600.0 |
| OSD_S | 13200 |
| OST | 1658 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 235114.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 346RBS11-22 |
| Komercialna oznaka | 320 / CABRIO / I AUT |
| VIN | WBABS11020JX71008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3650 |
| Masa vozila | 1630.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0146*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 989.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 930/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 720 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2171.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6100 |
| Oznaka motorja | 226S1 |
| Barva vozila | navaden - ÄŚRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 219.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4575.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.539 |
| Meritev HC | 0.052 |
| Meritev NOx | 0.02 |
| Meritev CO2 | 236.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 1999/102A |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4488 |
| Širina | 1757 |
| Višina | 1372 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 7JX16 ET46/47; 225/50R16 92W, 7JX16 ET 46/47; 225/45R17 91W, 8JX17 ET47; 205/50R17 93W, 7JX17 EH2ET47; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 320 |
| Datum prve registracije | 2001-05-23 |
| Proizvajalec | BMW AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | VIATOR & VEKTOR TEHNIKA d.o.o. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS2P_R | 7.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 32 |
| EM_CO | 0.05 |
| EM_COX | 0.2 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 325.0 |
| OS1_D | 341.0 |
| OS1_S | 666.0 |
| OS1_GJ | 821.0 |
| OS2_L | 242.0 |
| OS2_D | 253.0 |
| OS2_S | 495.0 |
| OS2_GJ | 847.0 |
| OS2P_L | 302.0 |
| OS2P_D | 326.0 |
| OS2P_S | 628.0 |
| OSD_S | 1161 |
| OST | 1668 |
| PT_VRT | 720 |
| POV_VRT | 2580 |
2014
| Znamka vozila | BMW |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | 346RBS11-22 |
| Komercialna oznaka | 320 / CABRIO / I AUT |
| VIN | WBABS11020JX71008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3650 |
| Masa vozila | 1630.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0146*03 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 989.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 930/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 720 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 2171.0 |
| Nazivna moč | 125.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6100 |
| Oznaka motorja | 226S1 |
| Barva vozila | navaden - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 219.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4575.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.539 |
| Meritev HC | 0.052 |
| Meritev NOx | 0.02 |
| Meritev CO2 | 236.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 1999/102A |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4488 |
| Širina | 1757 |
| Višina | 1372 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 7JX16 ET46/47; 225/50R16 92W, 7JX16 ET 46/47; 225/45R17 91W, 8JX17 ET47; 205/50R17 93W, 7JX17 EH2ET47; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 320 |
| Datum prve registracije | 2001-05-23 |
| Proizvajalec | BMW AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-07-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMŽALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 24.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.08 |
| EM_COX | 0.05 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 3490.0 |
| OS1_D | 3460.0 |
| OS1_S | 6950.0 |
| OS1_GJ | 8880.0 |
| OS2_L | 2810.0 |
| OS2_D | 2900.0 |
| OS2_S | 5710.0 |
| OS2_GJ | 9000.0 |
| OS1P_L | 2160.0 |
| OS1P_D | 1640.0 |
| OS1P_S | 3800.0 |
| OSD_S | 12660 |
| OST | 17880 |
| PT_VRT | 700 |
| POV_VRT | 2320 |
BMW
320 / CABRIO / I AUT