Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 10.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 17.08.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.08.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.08.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
27 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
28 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
29 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
29 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
30 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
30 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
31 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
31 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
32 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Sevnica, SEVNICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 248553.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | XCFFBQ1-QM62Q039R8U617MQEM1 |
| Komercialna oznaka | Q3 / 2.0 / TDI Q |
| VIN | WAUZZZ8U2DR094194 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3955 |
| Masa vozila | 1610.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0591*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2601.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 154.0 |
| Meritev NOx | 124.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 145.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4385 |
| Širina | 1831 |
| Višina | 1570 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R17 96H M+S, 215/65 R16 98V, 235/50 R18 97V, 235/55 R17 99V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | Q3 |
| Datum prve registracije | 2013-04-16 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-08-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 380 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 65.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 335.0 |
| OS1_D | 326.0 |
| OS1_S | 661.0 |
| OS1_GJ | 1008.0 |
| OS2_L | 212.0 |
| OS2_D | 199.0 |
| OS2_S | 411.0 |
| OS2_GJ | 687.0 |
| OS1P_L | 193.0 |
| OS1P_D | 187.0 |
| OS1P_S | 380.0 |
| OS1P_GJ | 687.0 |
| OSD_S | 1072 |
| OST | 1695 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 215268.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | XCFFBQ1-QM62Q039R8U617MQEM1 |
| Komercialna oznaka | Q3 / 2.0 / TDI Q |
| VIN | WAUZZZ8U2DR094194 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3955 |
| Masa vozila | 1610.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0591*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2601.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.154 |
| Meritev NOx | 0.124 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.145 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4385 |
| Širina | 1831 |
| Višina | 1570 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R17 96H M+S, 215/65 R16 98V, 235/50 R18 97V, 235/55 R17 99V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | Q3 |
| Datum prve registracije | 2013-04-16 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 3643 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 2.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3497.0 |
| OS1_D | 3272.0 |
| OS1_S | 6769.0 |
| OS1_GJ | 983.0 |
| OS2_L | 2570.0 |
| OS2_D | 2291.0 |
| OS2_S | 4861.0 |
| OS2_GJ | 685.0 |
| OS1P_L | 1881.0 |
| OS1P_D | 1762.0 |
| OS1P_S | 3643.0 |
| OS1P_GJ | 685.0 |
| OSD_S | 11630 |
| OST | 1669 |
2017
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 160328.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | XCFFBQ1-QM62Q039R8U617MQEM1 |
| Komercialna oznaka | Q3 / 2.0 / TDI Q |
| VIN | WAUZZZ8U2DR094194 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3955 |
| Masa vozila | 1610.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0591*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2601.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1120/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 199.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.154 |
| Meritev NOx | 0.124 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.145 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4385 |
| Širina | 1831 |
| Višina | 1570 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R17 96H M+S, 215/65 R16 98V, 235/50 R18 97V, 235/55 R17 99V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | Q3 |
| Datum prve registracije | 2013-04-16 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-08-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 2993 |
| OSP_U | 19 |
| PROFIL | 6.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 345.0 |
| OS1_D | 369.0 |
| OS1_S | 715.0 |
| OS1_GJ | 957.0 |
| OS2_L | 174.0 |
| OS2_D | 180.0 |
| OS2_S | 354.0 |
| OS2_GJ | 632.0 |
| OS1P_L | 151.0 |
| OS1P_D | 148.0 |
| OS1P_S | 299.0 |
| OS1P_GJ | 635.0 |
| OSD_S | 1070 |
| OST | 1588 |
AUDI
Q3 / 2.0 / TDI Q