Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 05.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 26.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.08.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.08.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.08.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Postojna, POSTOJNA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 205600.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCAGCF1-FM6B1005R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K7AN053593 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3390 |
| Masa vozila | 1545.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Zadnji previs | 10200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1065 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 205.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 2178.0 |
| Meritev NOx | 1527.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1769.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 730.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5404.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 49.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W, 225/50 R17 94H M+S, 225/50 R17 94Y, 225/55 R16 95H M+S, 225/55 R16 95Y, 245/40 R18 93Y, 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 |
| Datum prve registracije | 2010-04-20 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 85 |
| OSP_U | 31 |
| EM_DIM | 39.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 418.0 |
| OS1_D | 428.0 |
| OS1_S | 845.0 |
| OS1_GJ | 919.0 |
| OS2_L | 286.0 |
| OS2_D | 277.0 |
| OS2_S | 563.0 |
| OS2_GJ | 743.0 |
| OS1P_L | 321.0 |
| OS1P_D | 293.0 |
| OS1P_S | 614.0 |
| OSD_S | 1408 |
| OST | 1662 |
| PT_VRT | 990 |
| POV_VRT | 4710 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 196837.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCAGCF1-FM6B1005R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K7AN053593 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3390 |
| Masa vozila | 1545.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Zadnji previs | 1020.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1065 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 205.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2178 |
| Meritev NOx | 0.1527 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1769 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 730.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5404.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W, 225/50 R17 94H M+S, 225/50 R17 94Y, 225/55 R16 95H M+S, 225/55 R16 95Y, 245/40 R18 93Y, 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 |
| Datum prve registracije | 2010-04-20 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 84 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 0.12 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 437.0 |
| OS1_D | 426.0 |
| OS1_S | 863.0 |
| OS1_GJ | 920.0 |
| OS2_L | 269.0 |
| OS2_D | 269.0 |
| OS2_S | 538.0 |
| OS2_GJ | 741.0 |
| OS1P_L | 319.0 |
| OS1P_D | 259.0 |
| OS1P_S | 578.0 |
| OSD_S | 1401 |
| OST | 1661 |
| PT_VRT | 690 |
| POV_VRT | 5030 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 186365.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCAGCF1-FM6B1005R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K7AN053593 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3390 |
| Masa vozila | 1545.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Zadnji previs | 1020.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1065 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 205.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2178 |
| Meritev NOx | 0.1527 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1769 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 730.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5404.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W, 225/50 R17 94H M+S, 225/50 R17 94Y, 225/55 R16 95H M+S, 225/55 R16 95Y, 245/40 R18 93Y, 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 |
| Datum prve registracije | 2010-04-20 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS2P_R | 11.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 0.17 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 396.0 |
| OS1_D | 390.0 |
| OS1_S | 786.0 |
| OS1_GJ | 916.0 |
| OS2_L | 236.0 |
| OS2_D | 271.0 |
| OS2_S | 507.0 |
| OS2_GJ | 673.0 |
| OS2P_L | 238.0 |
| OS2P_D | 266.0 |
| OS2P_S | 504.0 |
| OSD_S | 1293 |
| OST | 1589 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 2270 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 133888.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCAGCF1-FM6B1005R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K7AN053593 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3390 |
| Masa vozila | 1545.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Zadnji previs | 1020.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1065 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 205.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.2178 |
| Meritev NOx | 0.1527 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1769 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 730.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5404.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W, 225/50 R17 94H M+S, 225/50 R17 94Y, 225/55 R16 95H M+S, 225/55 R16 95Y, 245/40 R18 93Y, 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 |
| Datum prve registracije | 2010-04-20 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-08-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 14.0 |
| OS2_R | 16.0 |
| OS1P_R | 26.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 19 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 414.0 |
| OS1_D | 358.0 |
| OS1_S | 772.0 |
| OS1_GJ | 924.0 |
| OS2_L | 238.0 |
| OS2_D | 285.0 |
| OS2_S | 523.0 |
| OS2_GJ | 667.0 |
| OS1P_L | 132.0 |
| OS1P_D | 178.0 |
| OS1P_S | 310.0 |
| OSD_S | 1295 |
| OST | 1591 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 2500 |
AUDI
A4 / 2.0 / TDI