Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 09.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 26.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.11.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 28.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
35 let |
Idrija, IDRIJA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
36 let |
Idrija, IDRIJA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
36 let |
Idrija, IDRIJA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
37 let |
Idrija, IDRIJA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
37 let |
Idrija, IDRIJA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
38 let |
Idrija, IDRIJA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
25 let |
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
26 let |
Velenje, VELENJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 299800.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACAGAF1-FM6B1002R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 AVANT / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K2BA083500 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3765 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1075/1140 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 221.0 |
| Meritev NOx | 126.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 149.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 8.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 833.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5419.0 |
| Temperatura olja | 78.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 52.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1415 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 AVANT |
| Datum prve registracije | 2011-01-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA ID d.o.o. PE IDRIJA |
| OS1_R | 14.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 340 |
| OSP_U | 21 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 269.0 |
| OS1_D | 311.0 |
| OS1_S | 580.0 |
| OS1_GJ | 877.0 |
| OS1_PN | 900.0 |
| OS2_L | 196.0 |
| OS2_D | 192.0 |
| OS2_S | 388.0 |
| OS2_GJ | 707.0 |
| OS2_PN | 900.0 |
| OS1P_L | 168.0 |
| OS1P_D | 172.0 |
| OS1P_S | 340.0 |
| OS1P_GJ | 707.0 |
| OSD_S | 968 |
| OST | 1584 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 286457.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACAGAF1-FM6B1002R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 AVANT / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K2BA083500 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3765 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1075/1140 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.221 |
| Meritev NOx | 0.126 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.149 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0008 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 833.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5419.0 |
| Temperatura olja | 78.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1415 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 AVANT |
| Datum prve registracije | 2011-01-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA ID d.o.o. PE IDRIJA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 2622 |
| OSP_U | 19 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2477.0 |
| OS1_D | 2397.0 |
| OS1_S | 4874.0 |
| OS1_GJ | 781.0 |
| OS1_PN | 9.5 |
| OS2_L | 1629.0 |
| OS2_D | 1735.0 |
| OS2_S | 3364.0 |
| OS2_GJ | 593.0 |
| OS2_PN | 9.5 |
| OS1P_L | 1245.0 |
| OS1P_D | 1377.0 |
| OS1P_S | 2622.0 |
| OS1P_GJ | 593.0 |
| OSD_S | 8238 |
| OST | 1374 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 275594.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACAGAF1-FM6B1002R8K607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A4 AVANT / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8K2BA083500 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3765 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0430*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1075/1140 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CAG |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.221 |
| Meritev NOx | 0.126 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.149 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0008 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 833.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5419.0 |
| Temperatura olja | 78.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4703 |
| Širina | 1826 |
| Višina | 1415 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 92W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A4 AVANT |
| Datum prve registracije | 2011-01-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 15.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 334.0 |
| OS1_D | 325.0 |
| OS1_S | 659.0 |
| OS1_GJ | 846.0 |
| OS2_L | 286.0 |
| OS2_D | 243.0 |
| OS2_S | 529.0 |
| OS2_GJ | 610.0 |
| OS1P_L | 248.0 |
| OS1P_D | 214.0 |
| OS1P_S | 462.0 |
| OSD_S | 1188 |
| OST | 1456 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 2500 |
AUDI
A4 AVANT / 2.0 / TDI