Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 27.01.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 24.01.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 05.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.01.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.02.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Kočevje, KOČEVJE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Kočevje, KOČEVJE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Kočevje, KOČEVJE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Kocevje, KOCEVJE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Kocevje, KOCEVJE |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Kocevje, KOCEVJE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Kocevje, KOCEVJE |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
20 let |
Žužemberk, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
21 let |
Žužemberk, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
21 let |
Žužemberk, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
22 let |
Žužemberk, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 245371.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BF11-1A07B6BDFFE5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPE8EF4B8075086 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3500 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 10390.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1130/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 14000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 1397.0 |
| Meritev NOx | 1487.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 168.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 5.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Meritev CO2 | 121.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 46.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 245/40R19 92W, 235/45R18 94W, 225/50R17 94V, 215/60R16 95V, 215/50R17 95T M+S, 205/60R16 92T M+S, 235/40R19 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-05-09 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-01-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KOČEVJE |
| OS1_R | 6.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 3880 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 14.0 |
| PROFIL | 79.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3120.0 |
| OS1_D | 2920.0 |
| OS1_S | 6040.0 |
| OS1_GJ | 983.0 |
| OS2_L | 2160.0 |
| OS2_S | 4320.0 |
| OS2_GJ | 653.0 |
| OS1P_L | 1960.0 |
| OS1P_D | 1920.0 |
| OS1P_S | 3880.0 |
| OSD_S | 10360 |
| OST | 1635 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 228350.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BF11-1A07B6BDFFE5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPE8EF4B8075086 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3500 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 1039.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1130/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1397 |
| Meritev NOx | 0.1487 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Meritev CO2 | 121.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 245/40R19 92W, 235/45R18 94W, 225/50R17 94V, 215/60R16 95V, 215/50R17 95T M+S, 205/60R16 92T M+S, 235/40R19 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-05-09 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-01-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KOCEVJE |
| OS1_R | 6.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 3880 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 0.06 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3560.0 |
| OS1_D | 3360.0 |
| OS1_S | 6920.0 |
| OS1_GJ | 975.0 |
| OS2_L | 2080.0 |
| OS2_S | 4160.0 |
| OS2_GJ | 638.0 |
| OS1P_L | 1960.0 |
| OS1P_D | 1920.0 |
| OS1P_S | 3880.0 |
| OSD_S | 11080 |
| OST | 1613 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 204817.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BF11-1A07B6BDFFE5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPE8EF4B8075086 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3500 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 1039.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1130/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1397 |
| Meritev NOx | 0.1487 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Meritev CO2 | 121.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 245/40R19 92W, 235/45R18 94W, 225/50R17 94V, 215/60R16 95V, 215/50R17 95T M+S, 205/60R16 92T M+S, 235/40R19 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-05-09 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KOČEVJE |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 15.0 |
| OS1P_R | 18.0 |
| OSD_U | 54 |
| OSP_S | 2920 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.08 |
| PROFIL | 8.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2560.0 |
| OS1_D | 2400.0 |
| OS1_S | 4960.0 |
| OS1_GJ | 983.0 |
| OS2_L | 1920.0 |
| OS2_S | 3560.0 |
| OS2_GJ | 630.0 |
| OS1P_L | 1600.0 |
| OS1P_D | 1320.0 |
| OS1P_S | 2920.0 |
| OSD_S | 8520 |
| OST | 1613 |
OPEL
ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V