Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 30.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.08.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 57 let | ||
| 31. 08. 2013 | 57 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
57 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
58 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
58 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
59 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
60 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
61 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
62 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
63 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
63 let |
Crnomelj, CRNOMELJ |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
64 let |
Crnomelj, CRNOMELJ |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Crnomelj, CRNOMELJ |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 172740.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DAFGA11-BA1K2JDJA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD8EF8C8045870 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 1380 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3500 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 1039.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1130/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1397 |
| Meritev NOx | 0.1487 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V, 205/65R16 95V, 205/60R16 92V, 215/50R17 95T M+S, 205/60R16 92T M+S |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*1041*00 |
| Vrednost | 9.6 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2012-08-24 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA KK d.o.o. PE KRKO |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.28 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 293.0 |
| OS1_D | 309.0 |
| OS1_S | 601.0 |
| OS1_GJ | 933.0 |
| OS2_L | 242.0 |
| OS2_D | 243.0 |
| OS2_S | 485.0 |
| OS2_GJ | 646.0 |
| OS1P_L | 180.0 |
| OS1P_D | 172.0 |
| OS1P_S | 352.0 |
| OSD_S | 1087 |
| OST | 1579 |
| PT_VRT | 850 |
| POV_VRT | 4540 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 112615.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DAFGA11-BA1K2JDJA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD8EF8C8045870 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 1380 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3500 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 1039.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1130/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1397 |
| Meritev NOx | 0.1487 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V, 205/65R16 95V, 205/60R16 92V, 215/50R17 95T M+S, 205/60R16 92T M+S |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*1041*00 |
| Vrednost | 9.6 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2012-08-24 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-08-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.05 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 377.0 |
| OS1_D | 355.0 |
| OS1_S | 732.0 |
| OS1_GJ | 950.0 |
| OS2_L | 213.0 |
| OS2_D | 213.0 |
| OS2_S | 426.0 |
| OS2_GJ | 665.0 |
| OS1P_L | 182.0 |
| OS1P_D | 177.0 |
| OS1P_S | 359.0 |
| OSD_S | 1158 |
| OST | 1615 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 4540 |
OPEL
ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V