Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.04.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 19.04.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 24.05.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 30.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 31.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.04.2016 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | |||
| 31. 12. 2012 | 37 let | 38 let | |
| 31. 08. 2013 | 38 let | 38 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Ruše, RUŠE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Ruše, RUŠE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Ruše, RUŠE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Ruše, RUŠE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Ruše, RUŠE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 123781.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BG11-1A06AAAVFFF5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD6EG6AG019400 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3400 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 7600.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 14000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E6D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 189.0 |
| Meritev NOx | 129.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 151.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 62.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 848.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 124.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 47.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V, 205/65R16 95V, 205/60R16 92V, 215/50R17 91T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-04-01 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-05-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A-MB, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O. MARIBOR |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS2P_R | 17.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 55.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 384.0 |
| OS1_D | 343.0 |
| OS1_S | 727.0 |
| OS1_GJ | 978.0 |
| OS2_L | 222.0 |
| OS2_D | 206.0 |
| OS2_S | 428.0 |
| OS2_GJ | 581.0 |
| OS2P_L | 161.0 |
| OS2P_D | 134.0 |
| OS2P_S | 295.0 |
| OSD_S | 1155 |
| OST | 1559 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 2590 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 99832.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BG11-1A06AAAVFFF5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD6EG6AG019400 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3400 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E6D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 0.189 |
| Meritev NOx | 0.129 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.151 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.062 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 848.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 124.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V, 205/65R16 95V, 205/60R16 92V, 215/50R17 91T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-04-01 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMTC D.O.O. IZOLA |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_S | 3150 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 4.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2580.0 |
| OS1_D | 2580.0 |
| OS1_S | 5160.0 |
| OS1_GJ | 989.0 |
| OS2_L | 2070.0 |
| OS2_S | 4080.0 |
| OS2_GJ | 607.0 |
| OS1P_L | 1740.0 |
| OS1P_D | 1410.0 |
| OS1P_S | 3150.0 |
| OSD_S | 9240 |
| OST | 1596 |
2015
| Znamka vozila | OPEL |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | BG11-1A06AAAVFFF5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD6EG6AG019400 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3400 |
| Masa vozila | 1503.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1110/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E6D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 69.0 |
| Izpust CO | 0.189 |
| Meritev NOx | 0.129 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.151 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.062 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 848.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 124.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V, 205/65R16 95V, 205/60R16 92V, 215/50R17 91T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-04-01 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-04-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMTC D.O.O. IZOLA |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 3480 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 0.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OSD_S | 8520 |
OPEL
ASTRA / 1.7 / DTI 16V