Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 23.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 14.04.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 06.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 52 let | ||
| 31. 08. 2013 | 52 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
52 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Pivka, POSTOJNA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Bovec, TOLMIN |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Bovec, TOLMIN |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Bovec, TOLMIN |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Bovec, TOLMIN |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Bovec, TOLMIN |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Bovec, TOLMIN |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Bovec, TOLMIN |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Bovec, TOLMIN |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 119660.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | PR11-1AACB9Y0DKA5 |
| Komercialna oznaka | CORSA / 1.4 / 16V |
| VIN | W0L0SDL68C4166008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2590 |
| Masa vozila | 1199.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0379*20 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2511.0 |
| Zadnji previs | 6190.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 875/800 |
| Priklopnik s centralno osjo | 10000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 74.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | A14XER |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 391.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 668 |
| Vsebnost CO | 1.0 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 3038 |
| Vsebnost CO | 1.0 |
| Lambda vrednost | 1.005 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 52.0 |
| Meritev NOx | 45.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 3999 |
| Širina | 1737 |
| Višina | 1488 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/70R14 88T, 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/55R16 87H, 185/60R15 84Q M+S, 175/70R14 84T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CORSA |
| Datum prve registracije | 2012-03-30 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-04-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TO d.o.o.PE TOLMIN |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 4.0 |
| EM_COX | 3.0 |
| EM_LAMBDA | 101.0 |
| PROFIL | 32.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 265.0 |
| OS1_D | 286.0 |
| OS1_S | 551.0 |
| OS1_GJ | 678.0 |
| OS2_L | 154.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 322.0 |
| OS2_GJ | 476.0 |
| OS2P_L | 172.0 |
| OS2P_D | 172.0 |
| OS2P_S | 344.0 |
| OSD_S | 873 |
| OST | 1154 |
| PT_VRT | 880 |
| POV_VRT | 2950 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 100301.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | PR11-1AACB9Y0DKA5 |
| Komercialna oznaka | CORSA / 1.4 / 16V |
| VIN | W0L0SDL68C4166008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2590 |
| Masa vozila | 1199.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0379*20 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2511.0 |
| Zadnji previs | 619.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 875/800 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 74.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | A14XER |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.391 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 668 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 3038 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.005 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.052 |
| Meritev NOx | 0.045 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 3999 |
| Širina | 1737 |
| Višina | 1488 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/70R14 88T, 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/55R16 87H, 185/60R15 84Q M+S, 175/70R14 84T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CORSA |
| Datum prve registracije | 2012-03-30 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TO d.o.o.PE TOLMIN |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 26.0 |
| OS2P_R | 16.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.04 |
| EM_LAMBDA | 1.02 |
| PROFIL | 2.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 269.0 |
| OS1_D | 292.0 |
| OS1_S | 561.0 |
| OS1_GJ | 718.0 |
| OS2_L | 137.0 |
| OS2_D | 184.0 |
| OS2_S | 321.0 |
| OS2_GJ | 495.0 |
| OS2P_L | 160.0 |
| OS2P_D | 190.0 |
| OS2P_S | 350.0 |
| OSD_S | 882 |
| OST | 1214 |
| PT_VRT | 1020 |
| POV_VRT | 2440 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 67710.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | PR11-1AACB9Y0DKA5 |
| Komercialna oznaka | CORSA / 1.4 / 16V |
| VIN | W0L0SDL68C4166008 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2590 |
| Masa vozila | 1199.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0379*20 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2511.0 |
| Zadnji previs | 619.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 875/800 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 74.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | A14XER |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.391 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 668 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 3038 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.005 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.052 |
| Meritev NOx | 0.045 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 3999 |
| Širina | 1737 |
| Višina | 1488 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/70R14 88T, 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/55R16 87H, 185/60R15 84Q M+S, 175/70R14 84T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CORSA |
| Datum prve registracije | 2012-03-30 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-03-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 283.0 |
| OS1_D | 324.0 |
| OS1_S | 607.0 |
| OS1_GJ | 732.0 |
| OS2_L | 166.0 |
| OS2_D | 159.0 |
| OS2_S | 325.0 |
| OS2_GJ | 522.0 |
| OS1P_L | 144.0 |
| OS1P_D | 117.0 |
| OS1P_S | 261.0 |
| OSD_S | 932 |
| OST | 1254 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 2480 |
OPEL
CORSA / 1.4 / 16V