Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 28.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 23.03.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 29.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.04.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 39 let | ||
| 31. 08. 2013 | 39 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Žiri, ŠKOFJA LOKA |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 102186.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BM11-2A05A92DEA7 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHM75C2041847 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0497*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 8440.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1115 |
| Priklopnik s centralno osjo | 14000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 189.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 152.0 |
| Meritev NOx | 132.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 153.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 51.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4467 |
| Širina | 1801 |
| Višina | 1635 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91H, 195/60R16 C99H, 225/45R17 91V, 225/40R18 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2012-03-31 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-03-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 396 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 72.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 352.0 |
| OS1_D | 336.0 |
| OS1_S | 688.0 |
| OS1_GJ | 979.0 |
| OS2_L | 252.0 |
| OS2_S | 496.0 |
| OS2_GJ | 641.0 |
| OS1P_L | 204.0 |
| OS1P_D | 192.0 |
| OS1P_S | 396.0 |
| OSD_S | 1184 |
| OST | 1619 |
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 95348.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BM11-2A05A92DEA7 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHM75C2041847 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0497*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 8440.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1115 |
| Priklopnik s centralno osjo | 14000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 189.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 152.0 |
| Meritev NOx | 132.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 153.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 51.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4467 |
| Širina | 1801 |
| Višina | 1635 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91H, 195/60R16 C99H, 225/45R17 91V, 225/40R18 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2012-03-31 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 408 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 3.0 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 324.0 |
| OS1_D | 340.0 |
| OS1_S | 664.0 |
| OS1_GJ | 971.0 |
| OS2_L | 228.0 |
| OS2_S | 464.0 |
| OS2_GJ | 641.0 |
| OS1P_L | 212.0 |
| OS1P_D | 196.0 |
| OS1P_S | 408.0 |
| OSD_S | 1128 |
| OST | 1612 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 91396.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BM11-2A05A92DEA7 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHM75C2041847 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0497*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 844.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1115 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 189.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.152 |
| Meritev NOx | 0.132 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.153 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4467 |
| Širina | 1801 |
| Višina | 1635 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91H, 195/60R16 C99H, 225/45R17 91V, 225/40R18 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2012-03-31 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-04-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 10.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 4120 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 0.04 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2920.0 |
| OS1_D | 3240.0 |
| OS1_S | 6160.0 |
| OS1_GJ | 1005.0 |
| OS2_L | 1960.0 |
| OS2_S | 3920.0 |
| OS2_GJ | 660.0 |
| OS1P_L | 2120.0 |
| OS1P_D | 2000.0 |
| OS1P_S | 4120.0 |
| OSD_S | 10080 |
| OST | 1665 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 69119.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BM11-2A05A92DEA7 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHM75C2041847 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3550 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0497*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 844.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1115 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 189.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.152 |
| Meritev NOx | 0.132 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.153 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4467 |
| Širina | 1801 |
| Višina | 1635 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91H, 195/60R16 C99H, 225/45R17 91V, 225/40R18 92W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2012-03-31 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-03-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 312 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.14 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 280.0 |
| OS1_D | 316.0 |
| OS1_S | 596.0 |
| OS1_GJ | 998.0 |
| OS2_L | 212.0 |
| OS2_D | 220.0 |
| OS2_S | 432.0 |
| OS2_GJ | 645.0 |
| OS1P_L | 160.0 |
| OS1P_D | 152.0 |
| OS1P_S | 312.0 |
| OSD_S | 1028 |
| OST | 1643 |
OPEL
ZAFIRA / 1.7 / DTI 16V