Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 15.12.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.12.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.12.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.12.2018 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 09.12.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.12.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.12.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 1992 | 63 let | ||
| 31. 12. 1994 | 65 let | ||
| 31. 12. 1995 | 66 let | ||
| 31. 12. 1996 | 67 let | ||
| 31. 12. 1997 | 68 let | ||
| 31. 12. 1998 | 69 let | ||
| 31. 12. 1999 | 70 let | ||
| 31. 12. 2000 | 71 let | ||
| 31. 12. 2001 | 72 let | ||
| 31. 12. 2002 | 73 let | ||
| 31. 12. 2003 | 74 let | ||
| 31. 12. 2004 | 75 let | ||
| 31. 12. 2005 | 76 let | ||
| 31. 12. 2006 | 77 let | 78 let | |
| 31. 12. 2007 | 78 let | 78 let | |
| 31. 12. 2008 | 79 let | 79 let | |
| 31. 12. 2009 | 80 let | 80 let | |
| 31. 12. 2010 | 81 let | 81 let | |
| 31. 12. 2011 | 82 let | 81 let | |
| 31. 12. 2012 | 83 let | 84 let | |
| 31. 08. 2013 | 84 let | 84 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
84 let |
Fizična oseba
84 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
85 let |
Fizična oseba
85 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
85 let |
Fizična oseba
85 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
86 let |
Fizična oseba
86 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
86 let |
Fizična oseba
86 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
87 let |
Fizična oseba
87 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
88 let |
Fizična oseba
88 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
89 let |
Fizična oseba
89 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
90 let |
Fizična oseba
90 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
91 let |
Fizična oseba
91 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
91 let |
Fizična oseba
70 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
92 let |
Fizična oseba
71 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
92 let |
Fizična oseba
71 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
93 let |
Fizična oseba
72 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
93 let |
Fizična oseba
72 let |
Miren-Kostanjevica, NOVA GORICA |
Zgodovina vozila
2022
| Prevoženi kilometri ali milje | 72268.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CITROEN |
| Komercialna oznaka | AX / 11 TRS |
| VIN | VF7ZAZJ0025ZJ1318 |
| Masa vozila | 800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1124.0 |
| Nazivna moč | 40.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | H1A |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 0 |
| Komercialni tip | AX |
| Datum prve registracije | 1991-01-11 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-12-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NG d.o.o.PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 28 |
| EM_CO | 273.0 |
| PROFIL | 46.0 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 232.0 |
| OS1_D | 215.0 |
| OS1_S | 447.0 |
| OS1_GJ | 489.0 |
| OS2_L | 65.0 |
| OS2_D | 71.0 |
| OS2_S | 136.0 |
| OS2_GJ | 323.0 |
| OS1P_L | 116.0 |
| OS1P_D | 111.0 |
| OS1P_S | 227.0 |
| OSD_S | 583 |
| OST | 811 |
| PT_VRT | 680 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Komercialna oznaka | AX / 11 TRS |
| VIN | VF7ZAZJ0025ZJ1318 |
| Masa vozila | 800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1124.0 |
| Nazivna moč | 40.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | H1A |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 0 |
| Komercialni tip | AX |
| Datum prve registracije | 1991-01-11 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-12-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NG d.o.o.PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 26 |
| EM_CO | 1.92 |
| PROFIL | 4.3 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 208.0 |
| OS1_D | 190.0 |
| OS1_S | 398.0 |
| OS1_GJ | 490.0 |
| OS2_L | 88.0 |
| OS2_D | 96.0 |
| OS2_S | 184.0 |
| OS2_GJ | 325.0 |
| OS1P_L | 109.0 |
| OS1P_D | 104.0 |
| OS1P_S | 213.0 |
| OSD_S | 582 |
| OST | 814 |
| PT_VRT | 760 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 72268.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Komercialna oznaka | AX / 11 TRS |
| VIN | VF7ZAZJ0025ZJ1318 |
| Masa vozila | 800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1124.0 |
| Nazivna moč | 40.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | H1A |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 0 |
| Komercialni tip | AX |
| Datum prve registracije | 1991-01-11 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-12-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NG d.o.o.PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 26 |
| EM_CO | 1.05 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 198.0 |
| OS1_D | 177.0 |
| OS1_S | 375.0 |
| OS1_GJ | 485.0 |
| OS2_L | 104.0 |
| OS2_D | 99.0 |
| OS2_S | 203.0 |
| OS2_GJ | 315.0 |
| OS1P_L | 110.0 |
| OS1P_D | 100.0 |
| OS1P_S | 210.0 |
| OSD_S | 578 |
| OST | 800 |
| PT_VRT | 820 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 72268.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Komercialna oznaka | AX / 11 TRS |
| VIN | VF7ZAZJ0025ZJ1318 |
| Masa vozila | 800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1124.0 |
| Nazivna moč | 40.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | H1A |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 0 |
| Komercialni tip | AX |
| Datum prve registracije | 1991-01-11 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-12-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NG d.o.o.PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 13.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 1.53 |
| PROFIL | 4.6 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 187.0 |
| OS1_D | 162.0 |
| OS1_S | 349.0 |
| OS1_GJ | 490.0 |
| OS2_L | 83.0 |
| OS2_D | 83.0 |
| OS2_S | 166.0 |
| OS2_GJ | 328.0 |
| OS1P_L | 98.0 |
| OS1P_D | 96.0 |
| OS1P_S | 194.0 |
| OSD_S | 515 |
| OST | 817 |
| PT_VRT | 800 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 72000.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Komercialna oznaka | AX / 11 TRS |
| VIN | VF7ZAZJ0025ZJ1318 |
| Masa vozila | 800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1124.0 |
| Nazivna moč | 40.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | H1A |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 0 |
| Komercialni tip | AX |
| Datum prve registracije | 1991-01-11 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-12-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NG d.o.o.PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 89 |
| OSP_U | 29 |
| EM_CO | 0.54 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 232.0 |
| OS1_D | 212.0 |
| OS1_S | 444.0 |
| OS1_GJ | 452.0 |
| OS2_L | 120.0 |
| OS2_D | 104.0 |
| OS2_S | 224.0 |
| OS2_GJ | 296.0 |
| OS1P_L | 111.0 |
| OS1P_D | 106.0 |
| OS1P_S | 217.0 |
| OSD_S | 668 |
| OST | 748 |
| PT_VRT | 850 |
2014
| Znamka vozila | CITROEN |
|---|---|
| Komercialna oznaka | AX / 11 TRS |
| VIN | VF7ZAZJ0025ZJ1318 |
| Masa vozila | 800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1124.0 |
| Nazivna moč | 40.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | H1A |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 0 |
| Komercialni tip | AX |
| Datum prve registracije | 1991-01-11 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-12-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NG d.o.o.PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 12.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 25 |
| EM_CO | 0.37 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1600.0 |
| OS1_D | 1770.0 |
| OS1_S | 3370.0 |
| OS1_GJ | 4800.0 |
| OS2_L | 1100.0 |
| OS2_D | 970.0 |
| OS2_S | 2070.0 |
| OS2_GJ | 3120.0 |
| OS1P_L | 1040.0 |
| OS1P_D | 970.0 |
| OS1P_S | 2010.0 |
| OSD_S | 5440 |
| OST | 7920 |
| PT_VRT | 790 |
CITROEN
AX / 11 TRS