Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 11.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 08.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.07.2018 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 12.07.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | |||
| 31. 08. 2013 | |||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 72284.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | NC5FS0/1 |
| Komercialna oznaka | C4 / 1.6 / i |
| VIN | VF7NC5FS0CY515754 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0040*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 980/900 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 5FS |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 193.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 243.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev HC | 44.0 |
| Meritev NOx | 32.0 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 62.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4329 |
| Širina | 1789 |
| Višina | 1523 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R1691V,195/65R1591H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 |
| Datum prve registracije | 2012-07-10 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MARIBOR |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 280 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 9.0 |
| EM_COX | 4.0 |
| EM_LAMBDA | 997.0 |
| PROFIL | 4.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 252.0 |
| OS1_D | 248.0 |
| OS1_S | 500.0 |
| OS1_GJ | 802.0 |
| OS2_L | 188.0 |
| OS2_S | 384.0 |
| OS2_GJ | 515.0 |
| OS1P_L | 132.0 |
| OS1P_D | 148.0 |
| OS1P_S | 280.0 |
| OSD_S | 884 |
| OST | 1317 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 64643.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | NC5FS0/1 |
| Komercialna oznaka | C4 / 1.6 / i |
| VIN | VF7NC5FS0CY515754 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0040*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 980/900 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1550.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 5FS |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 193.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.243 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev HC | 0.044 |
| Meritev NOx | 0.032 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4329 |
| Širina | 1789 |
| Višina | 1523 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R1691V,195/65R1591H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 |
| Datum prve registracije | 2012-07-10 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MARIBOR |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 2920 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.06 |
| EM_COX | 0.04 |
| EM_LAMBDA | 1.002 |
| PROFIL | 2.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2680.0 |
| OS1_D | 2360.0 |
| OS1_S | 5040.0 |
| OS1_GJ | 833.0 |
| OS2_L | 2160.0 |
| OS2_S | 4120.0 |
| OS2_GJ | 555.0 |
| OS1P_L | 1440.0 |
| OS1P_D | 1480.0 |
| OS1P_S | 2920.0 |
| OSD_S | 9160 |
| OST | 1388 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 48633.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | NC5FS0/1 |
| Komercialna oznaka | C4 / 1.6 / i |
| VIN | VF7NC5FS0CY515754 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0040*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 980/900 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1550.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 5FS |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 193.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.243 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Meritev HC | 0.044 |
| Meritev NOx | 0.032 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4329 |
| Širina | 1789 |
| Višina | 1523 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R1691V,195/65R1591H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 |
| Datum prve registracije | 2012-07-10 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MARIBOR |
| OS1_R | 11.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 276 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 2.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 284.0 |
| OS1_D | 252.0 |
| OS1_S | 536.0 |
| OS1_GJ | 833.0 |
| OS2_L | 180.0 |
| OS2_D | 180.0 |
| OS2_S | 360.0 |
| OS2_GJ | 495.0 |
| OS1P_L | 136.0 |
| OS1P_D | 140.0 |
| OS1P_S | 276.0 |
| OSD_S | 896 |
| OST | 1328 |
CITROEN
C4 / 1.6 / i