Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 05.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 26.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.11.2021 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 16.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.10.2016 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | |||
| 31. 08. 2013 | 33 let | 33 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 10. 2014 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
24 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
25 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
26 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
27 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
28 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
28 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
29 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
49 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 159830.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8URHC8/P |
| Komercialna oznaka | 508 / BREAK 2.0 / HDI HY |
| VIN | VF38URHC8CL040834 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3125 |
| Masa vozila | 1845.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*06 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1036/809 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1210/1190 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3850 |
| Oznaka motorja | RH02 |
| Tip | BOSCH F01X |
| Nazivna trajna moč | 20 |
| Delovna napetost | 270 |
| Pogonske baterije | HT (Ni-Mh/270) |
| Oznaka motorja | Sinh. motor s trajnimi magneti |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2888.0 |
| V vožnji | 719.0 |
| Izpust CO | 177.0 |
| Meritev NOx | 1695.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1819.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 8.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 41.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4823 |
| Širina | 1864 |
| Višina | 1521 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55 R17 93V, 245/45 R18 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2012-10-08 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | VIATOR & VEKTOR TEHNIKA d.o.o. |
| PROFIL | 8.0 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 122016.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8URHC8/P |
| Komercialna oznaka | 508 / BREAK 2.0 / HDI HY |
| VIN | VF38URHC8CL040834 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3125 |
| Masa vozila | 1845.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*06 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1036/809 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1210/1190 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3850 |
| Oznaka motorja | RH02 |
| Tip | BOSCH F01X |
| Nazivna trajna moč | 20 |
| Delovna napetost | 270 |
| Pogonske baterije | HT (Ni-Mh/270) |
| Oznaka motorja | Sinh. motor s trajnimi magneti |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2888.0 |
| V vožnji | 71.9 |
| Izpust CO | 0.177 |
| Meritev NOx | 0.1695 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1819 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0008 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4823 |
| Širina | 1864 |
| Višina | 1521 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55 R17 93V, 245/45 R18 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2012-10-08 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-11-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 15.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.04 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 473.0 |
| OS1_D | 413.0 |
| OS1_S | 886.0 |
| OS1_GJ | 1081.0 |
| OS2_L | 220.0 |
| OS2_D | 253.0 |
| OS2_S | 473.0 |
| OS2_GJ | 600.0 |
| OS1P_L | 206.0 |
| OS1P_D | 243.0 |
| OS1P_S | 449.0 |
| OSD_S | 1359 |
| OST | 1681 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4570 |
PEUGEOT
508 / BREAK 2.0 / HDI HY