Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 13.05.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 12.05.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 07.05.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 13.05.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.05.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.05.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 56 let | 55 let | |
| 31. 12. 2012 | 57 let | 58 let | |
| 31. 08. 2013 | 58 let | 58 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Lendava, LENDAVA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 194400.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8DRHF8 |
| Komercialna oznaka | 508 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF38DRHF8BL036575 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3565 |
| Masa vozila | 1505.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 17750.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 726.0 |
| Izpust CO | 3742.0 |
| Meritev NOx | 13.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 169.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 7.0 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 48.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4792 |
| Širina | 1853 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 92H, 215/55 R17 92H, 235/45 R18 92H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2011-05-13 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-05-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 312 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 47.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 336.0 |
| OS1_D | 348.0 |
| OS1_S | 684.0 |
| OS1_GJ | 971.0 |
| OS2_L | 216.0 |
| OS2_S | 424.0 |
| OS2_GJ | 611.0 |
| OS1P_L | 152.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 312.0 |
| OSD_S | 1108 |
| OST | 1582 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 179358.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8DRHF8 |
| Komercialna oznaka | 508 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF38DRHF8BL036575 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3565 |
| Masa vozila | 1505.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1775.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.6 |
| Izpust CO | 0.3742 |
| Meritev NOx | 0.13 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.169 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0007 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4792 |
| Širina | 1853 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 92H, 215/55 R17 92H, 235/45 R18 92H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2011-05-13 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 3400 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 4.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3600.0 |
| OS1_D | 3440.0 |
| OS1_S | 7040.0 |
| OS1_GJ | 968.0 |
| OS2_L | 2000.0 |
| OS2_S | 4040.0 |
| OS2_GJ | 623.0 |
| OS1P_L | 1600.0 |
| OS1P_D | 1800.0 |
| OS1P_S | 3400.0 |
| OSD_S | 11080 |
| OST | 1590 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 162000.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8DRHF8 |
| Komercialna oznaka | 508 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF38DRHF8BL036575 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3565 |
| Masa vozila | 1505.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1775.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.6 |
| Izpust CO | 0.3742 |
| Meritev NOx | 0.13 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.169 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0007 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4792 |
| Širina | 1853 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 92H, 215/55 R17 92H, 235/45 R18 92H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2011-05-13 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-05-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 320 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 6.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 336.0 |
| OS1_D | 316.0 |
| OS1_S | 652.0 |
| OS1_GJ | 1020.0 |
| OS2_L | 212.0 |
| OS2_D | 204.0 |
| OS2_S | 416.0 |
| OS2_GJ | 630.0 |
| OS1P_L | 160.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 320.0 |
| OSD_S | 1068 |
| OST | 1650 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 81000.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8DRHF8 |
| Komercialna oznaka | 508 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF38DRHF8BL036575 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3565 |
| Masa vozila | 1505.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2817.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1100 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1775.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.6 |
| Izpust CO | 0.3742 |
| Meritev NOx | 0.13 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.169 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0007 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4792 |
| Širina | 1853 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 92H, 215/55 R17 92H, 235/45 R18 92H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2011-05-13 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-05-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA LE d.o.o. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 304 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.1 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 336.0 |
| OS1_D | 332.0 |
| OS1_S | 668.0 |
| OS1_GJ | 1005.0 |
| OS2_L | 204.0 |
| OS2_D | 192.0 |
| OS2_S | 396.0 |
| OS2_GJ | 623.0 |
| OS1P_L | 152.0 |
| OS1P_D | 152.0 |
| OS1P_S | 304.0 |
| OSD_S | 1064 |
| OST | 1628 |
PEUGEOT
508 / 2.0 / HDI