Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 26.08.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 15.09.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.08.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.08.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.08.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2004 | 43 let | ||
| 31. 12. 2005 | 44 let | ||
| 31. 12. 2006 | 45 let | 46 let | |
| 31. 12. 2007 | 46 let | 46 let | |
| 31. 12. 2008 | 47 let | 47 let | |
| 31. 12. 2009 | 48 let | 48 let | |
| 31. 12. 2010 | 49 let | 49 let | |
| 31. 12. 2011 | 50 let | 49 let | |
| 31. 12. 2012 | 51 let | 52 let | |
| 31. 08. 2013 | 52 let | 52 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Komenda, KAMNIK |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Komenda, KAMNIK |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 352047.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6DRHRH |
| Komercialna oznaka | 407 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF36DRHRH21067678 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3680 |
| Masa vozila | 1580.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0297*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 923.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1120/960 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1010 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHR |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.3 |
| Izpust CO | 0.031 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.182 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4500.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | E2*83R05*3076*00 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4676 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1455 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/55R17 94W |
| Homologacija vlečne naprave | e4 00-3561 |
| Vrednost | 9,36 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2004-08-25 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMŽALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 83 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.31 |
| PROFIL | 4.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 471.0 |
| OS1_D | 488.0 |
| OS1_S | 959.0 |
| OS1_GJ | 1020.0 |
| OS2_L | 208.0 |
| OS2_D | 215.0 |
| OS2_S | 423.0 |
| OS2_GJ | 647.0 |
| OS1P_L | 191.0 |
| OS1P_D | 195.0 |
| OS1P_S | 386.0 |
| OSD_S | 1382 |
| OST | 1668 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 4230 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 332189.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6DRHRH |
| Komercialna oznaka | 407 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF36DRHRH21067678 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3680 |
| Masa vozila | 1580.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0297*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 923.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1120/960 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1010 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHR |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.3 |
| Izpust CO | 0.031 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.182 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4500.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | E2*83R05*3076*00 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4676 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1455 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/55R17 94W |
| Homologacija vlečne naprave | e4 00-3561 |
| Vrednost | 9,36 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2004-08-25 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-09-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA LJ d.o.o., PE LJUBLJANA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 16.0 |
| OSD_U | 83 |
| OSP_S | 374 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.52 |
| PROFIL | 6.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 419.0 |
| OS1_D | 428.0 |
| OS1_S | 847.0 |
| OS1_GJ | 1048.0 |
| OS2_L | 276.0 |
| OS2_D | 257.0 |
| OS2_S | 534.0 |
| OS2_GJ | 658.0 |
| OS1P_L | 203.0 |
| OS1P_D | 171.0 |
| OS1P_S | 374.0 |
| OSD_S | 1381 |
| OST | 1706 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 258831.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6DRHRH |
| Komercialna oznaka | 407 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF36DRHRH21067678 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3680 |
| Masa vozila | 1580.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0297*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 923.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1120/960 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1010 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHR |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.3 |
| Izpust CO | 0.031 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.182 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4500.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | E2*83R05*3076*00 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4676 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1455 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/55R17 94W |
| Homologacija vlečne naprave | e4 00-3561 |
| Vrednost | 9,36 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2004-08-25 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-08-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMĹ˝ALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.74 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 314.0 |
| OS1_D | 326.0 |
| OS1_S | 640.0 |
| OS1_GJ | 1020.0 |
| OS2_L | 182.0 |
| OS2_D | 183.0 |
| OS2_S | 365.0 |
| OS2_GJ | 620.0 |
| OS1P_L | 162.0 |
| OS1P_D | 167.0 |
| OS1P_S | 329.0 |
| OSD_S | 1005 |
| OST | 1640 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 4410 |
2014
| Znamka vozila | PEUGEOT |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | 6DRHRH |
| Komercialna oznaka | 407 / 2.0 / HDI |
| VIN | VF36DRHRH21067678 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3680 |
| Masa vozila | 1580.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0297*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2725.0 |
| Zadnji previs | 923.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1120/960 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1010 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHR |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 208.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.3 |
| Izpust CO | 0.031 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.182 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4500.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | E2*83R05*3076*00 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4676 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1455 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/55R17 94W |
| Homologacija vlečne naprave | e4 00-3561 |
| Vrednost | 9,36 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2004-08-25 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-09-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA I |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 3619 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.52 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 10155 |
PEUGEOT
407 / 2.0 / HDI