Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 02.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 19.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 31.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.01.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 02.02.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 180972.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4H9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / MONOSPACE 1.6 / HDI |
| VIN | VF34H9HP0BS020016 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1576.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 176.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 729.0 |
| Izpust CO | 193.0 |
| Meritev NOx | 154.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 19.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 47.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4500 |
| Širina | 1815 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-01-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-01-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AS DOMŽALE MOTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 54.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 313.0 |
| OS1_D | 285.0 |
| OS1_S | 598.0 |
| OS1_GJ | 863.0 |
| OS2_L | 218.0 |
| OS2_D | 200.0 |
| OS2_S | 418.0 |
| OS2_GJ | 647.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 144.0 |
| OS1P_S | 308.0 |
| OSD_S | 1016 |
| OST | 1511 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 4630 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 160167.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4H9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / MONOSPACE 1.6 / HDI |
| VIN | VF34H9HP0BS020016 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1576.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 176.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.193 |
| Meritev NOx | 0.154 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.19 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4500 |
| Širina | 1815 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-01-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-31 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŠPAN PODJETJE ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO, SERVIS IN TRANSPORTD.O.O. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.08 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 309.0 |
| OS1_D | 329.0 |
| OS1_S | 638.0 |
| OS1_GJ | 828.0 |
| OS2_L | 211.0 |
| OS2_D | 230.0 |
| OS2_S | 441.0 |
| OS2_GJ | 617.0 |
| OS1P_L | 155.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 315.0 |
| OSD_S | 1079 |
| OST | 1445 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 4730 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 141625.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4H9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / MONOSPACE 1.6 / HDI |
| VIN | VF34H9HP0BS020016 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1576.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 176.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.193 |
| Meritev NOx | 0.154 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.19 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4500 |
| Širina | 1815 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-01-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-01-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŠPAN PODJETJE ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO, SERVIS IN TRANSPORTD.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 16 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 327.0 |
| OS1_D | 333.0 |
| OS1_S | 660.0 |
| OS1_GJ | 863.0 |
| OS2_L | 198.0 |
| OS2_D | 208.0 |
| OS2_S | 406.0 |
| OS2_GJ | 646.0 |
| OS1P_L | 178.0 |
| OS1P_D | 156.0 |
| OS1P_S | 334.0 |
| OSD_S | 1066 |
| OST | 1509 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 4190 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 118624.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4H9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / MONOSPACE 1.6 / HDI |
| VIN | VF34H9HP0BS020016 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1576.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2708.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/1200 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 176.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.193 |
| Meritev NOx | 0.154 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.19 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4500 |
| Širina | 1815 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-01-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-02-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. PE BREZOVICA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 15.0 |
| OS2P_R | 11.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 0.09 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 293.0 |
| OS1_D | 275.0 |
| OS1_S | 568.0 |
| OS1_GJ | 841.0 |
| OS2_L | 181.0 |
| OS2_D | 213.0 |
| OS2_S | 394.0 |
| OS2_GJ | 541.0 |
| OS2P_L | 173.0 |
| OS2P_D | 194.0 |
| OS2P_S | 367.0 |
| OSD_S | 962 |
| OST | 1382 |
| POV_VRT | 4050 |
PEUGEOT
308 / MONOSPACE 1.6 / HDI