Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 24.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.12.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.01.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.01.2018 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 03.01.2018 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 05.12.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.12.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2003 | 4 let | ||
| 31. 12. 2005 | 30 let | ||
| 31. 12. 2006 | 31 let | 32 let | |
| 31. 12. 2007 | 34 let | 34 let | |
| 31. 12. 2008 | 35 let | 35 let | |
| 31. 12. 2009 | 36 let | 36 let | |
| 31. 12. 2010 | 47 let | 47 let | |
| 31. 12. 2011 | 21 let | 20 let | |
| 31. 12. 2012 | 22 let | 23 let | |
| 31. 08. 2013 | 23 let | 23 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
24 let |
Fizična oseba
24 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
24 let |
Fizična oseba
24 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Medvode, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Moravče, DOMŽALE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Moravče, DOMŽALE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Prevoženi kilometri ali milje | 256358.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 3BRF-NC |
| Komercialna oznaka | 307 / CABRIOLET 2.0 / I S16 |
| VIN | VF33BRFNC83305509 |
| Masa vozila | 1532.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | A2170892 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2605.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 938/892 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Utekočinjeni naftni plin |
| Oznaka vrste goriva | LPG |
| Oznaka motorja | RFN |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 4 |
| Kombinirana poraba vozila | 82.0 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4349 |
| Širina | 1759 |
| Višina | 1423 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 205/50R17 93W/8, 205/50R17 93W/89W |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 307 |
| Datum prve registracije | 2003-12-09 |
| Proizvajalec | PEUGEOT SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE LJ, Leskoškova |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 57 |
| OSP_S | 2920 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 2.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 51.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2680.0 |
| OS1_D | 2680.0 |
| OS1_S | 5360.0 |
| OS1_GJ | 863.0 |
| OS2_L | 1600.0 |
| OS2_S | 3200.0 |
| OS2_GJ | 668.0 |
| OS1P_L | 1520.0 |
| OS1P_D | 1400.0 |
| OS1P_S | 2920.0 |
| OSD_S | 8560 |
| OST | 1530 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 262136.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 3BRF-NC |
| Komercialna oznaka | 307 / CABRIOLET 2.0 / I S16 |
| VIN | VF33BRFNC83305509 |
| Masa vozila | 1532.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | A2170892 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2605.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 938/892 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Utekočinjeni naftni plin |
| Oznaka vrste goriva | LPG |
| Oznaka motorja | RFN |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 4 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.2 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4349 |
| Širina | 1759 |
| Višina | 1423 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 205/50R17 93W/8, 205/50R17 93W/89W |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 307 |
| Datum prve registracije | 2003-12-09 |
| Proizvajalec | PEUGEOT SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnični pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 58 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 276.0 |
| OS1_D | 270.0 |
| OS1_S | 546.0 |
| OS1_GJ | 850.0 |
| OS2_L | 170.0 |
| OS2_D | 158.0 |
| OS2_S | 328.0 |
| OS2_GJ | 669.0 |
| OS1P_L | 195.0 |
| OS1P_D | 146.0 |
| OS1P_S | 340.0 |
| OSD_S | 874 |
| OST | 1519 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 2390 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 338015.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 3BRF-NC |
| Komercialna oznaka | 307 / CABRIOLET 2.0 / I S16 |
| VIN | VF33BRFNC83305509 |
| Masa vozila | 1532.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | A2170892 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2605.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 938/892 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Utekočinjeni naftni plin |
| Oznaka vrste goriva | LPG |
| Oznaka motorja | RFN |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 4 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.2 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4349 |
| Širina | 1759 |
| Višina | 1423 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 205/50R17 93W/8, 205/50R17 93W/89W |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 307 |
| Datum prve registracije | 2003-12-09 |
| Proizvajalec | PEUGEOT SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE VODOVODNA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 14.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_U | 30 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 386.0 |
| OS1_D | 394.0 |
| OS1_S | 780.0 |
| OS1_GJ | 851.0 |
| OS2_L | 218.0 |
| OS2_D | 187.0 |
| OS2_S | 405.0 |
| OS2_GJ | 636.0 |
| OS1P_L | 277.0 |
| OS1P_D | 258.0 |
| OS1P_S | 535.0 |
| OSD_S | 1185 |
| OST | 1486 |
| PT_VRT | 850 |
| POV_VRT | 2590 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 213700.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 3BRF-NC |
| Komercialna oznaka | 307 / CABRIOLET 2.0 / I S16 |
| VIN | VF33BRFNC83305509 |
| Masa vozila | 1532.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | A2170892 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2605.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 938/892 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | UtekoÄŤinjeni naftni plin |
| Oznaka vrste goriva | LPG |
| Oznaka motorja | RFN |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 4 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.2 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4349 |
| Širina | 1759 |
| Višina | 1423 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 205/50R17 93W/8, 205/50R17 93W/89W |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 307 |
| Datum prve registracije | 2003-12-09 |
| Proizvajalec | PEUGEOT SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-12-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA GR. d.o.o.PE Ĺ kofja Loka |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 54 |
| OSP_S | 366 |
| OSP_U | 23 |
| EM_LAMBDA | 1.004 |
| PROFIL | 3.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 240.0 |
| OS1_D | 255.0 |
| OS1_S | 495.0 |
| OS1_GJ | 800.0 |
| OS2_L | 171.0 |
| OS2_D | 177.0 |
| OS2_S | 348.0 |
| OS2_GJ | 800.0 |
| OS1P_L | 177.0 |
| OS1P_D | 189.0 |
| OS1P_S | 366.0 |
| OSD_S | 843 |
| OST | 1600 |
2014
| Znamka vozila | PEUGEOT |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | 3BRF-NC |
| Komercialna oznaka | 307 / CABRIOLET 2.0 / I S16 |
| VIN | VF33BRFNC83305509 |
| Masa vozila | 1532.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | A2170892 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2605.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 938/892 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Utekocinjeni naftni plin |
| Oznaka vrste goriva | LPG |
| Oznaka motorja | RFN |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 4 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.2 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4349 |
| Širina | 1759 |
| Višina | 1423 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 205/50R17 93W/8, 205/50R17 93W/89W |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 307 |
| Datum prve registracije | 2003-12-09 |
| Proizvajalec | PEUGEOT SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-12-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TRANSTURIST d.o.o. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 57 |
| OSP_S | 3840 |
| OSP_U | 27 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.012 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 8250 |
PEUGEOT
307 / CABRIOLET 2.0 / I S16