Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 04.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 25.10.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 06.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.11.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 12.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.11.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.11.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.11.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
24 let |
Fizična oseba
24 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
20 let |
Fizična oseba
20 let |
Brezovica, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
20 let |
Fizična oseba
20 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 196500.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 2D9HZA |
| Komercialna oznaka | 206 / CABRIOLET 1.6 / HDI |
| VIN | VF32D9HZA44738385 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2490 |
| Masa vozila | 1285.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0310* |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2442.0 |
| Zadnji previs | 6090.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 875/780 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 600 |
| Navpična obremenitev | 45.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HZ |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 735.0 |
| Izpust CO | 75.0 |
| Meritev NOx | 177.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 185.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 49.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 3835 |
| Širina | 1664 |
| Višina | 1365 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/55R15 85H, 205/45R16 83W205/40R17 84W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 206 |
| Datum prve registracije | 2005-07-14 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 12.0 |
| PROFIL | 65.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 263.0 |
| OS1_D | 254.0 |
| OS1_S | 517.0 |
| OS1_GJ | 704.0 |
| OS2_L | 138.0 |
| OS2_D | 141.0 |
| OS2_S | 279.0 |
| OS2_GJ | 491.0 |
| OS1P_L | 132.0 |
| OS1P_D | 135.0 |
| OS1P_S | 267.0 |
| OSD_S | 796 |
| OST | 1196 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2870 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 176199.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 2D9HZA |
| Komercialna oznaka | 206 / CABRIOLET 1.6 / HDI |
| VIN | VF32D9HZA44738385 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2490 |
| Masa vozila | 1285.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0310* |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2442.0 |
| Zadnji previs | 609.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 875/780 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 600 |
| Navpična obremenitev | 45.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HZ |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.5 |
| Izpust CO | 0.075 |
| Meritev NOx | 0.177 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.185 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 3835 |
| Širina | 1664 |
| Višina | 1365 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/55R15 85H, 205/45R16 83W205/40R17 84W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 206 |
| Datum prve registracije | 2005-07-14 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-11-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | CI&CA, D.O.O., KAMNIK |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS2P_R | 9.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_S | 2550 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.23 |
| PROFIL | 5.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2610.0 |
| OS1_D | 2380.0 |
| OS1_S | 4990.0 |
| OS1_GJ | 7720.0 |
| OS2_L | 1210.0 |
| OS2_D | 1170.0 |
| OS2_S | 2380.0 |
| OS2_GJ | 4760.0 |
| OS2P_L | 1340.0 |
| OS2P_D | 1210.0 |
| OS2P_S | 2550.0 |
| OSD_S | 7370 |
| OST | 12480 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2670 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 134461.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 2D9HZA |
| Komercialna oznaka | 206 / CABRIOLET 1.6 / HDI |
| VIN | VF32D9HZA44738385 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2490 |
| Masa vozila | 1285.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0310* |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2442.0 |
| Zadnji previs | 609.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 875/780 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 600 |
| Navpična obremenitev | 45.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HZ |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 190.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.5 |
| Izpust CO | 0.075 |
| Meritev NOx | 0.177 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.185 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 129.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 3835 |
| Širina | 1664 |
| Višina | 1365 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/55R15 85H, 205/45R16 83W205/40R17 84W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 206 |
| Datum prve registracije | 2005-07-14 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-11-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 2583 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.2 |
| PROFIL | 4.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 247.0 |
| OS1_D | 215.0 |
| OS1_S | 463.0 |
| OS1_GJ | 787.0 |
| OS2_L | 144.0 |
| OS2_D | 143.0 |
| OS2_S | 287.0 |
| OS2_GJ | 429.0 |
| OS1P_L | 131.0 |
| OS1P_D | 127.0 |
| OS1P_S | 258.0 |
| OS1P_GJ | 429.0 |
| OSD_S | 751 |
| OST | 1216 |
PEUGEOT
206 / CABRIOLET 1.6 / HDI