Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 10.01.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 07.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.01.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.01.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | |||
| 31. 08. 2013 | |||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Novo mesto, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 32498.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | KW0UB5 |
| Komercialna oznaka | KANGOO / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1KW0UB546425418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2974 |
| Masa vozila | 1394.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0364*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2697.0 |
| Zadnji previs | 7090.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 697 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 78.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5750 |
| Oznaka motorja | K4M K8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 733.0 |
| Izpust CO | 6504.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 740 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2330 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 529.0 |
| Meritev NOx | 136.0 |
| Meritev CO2 | 180.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 77.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4213 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1809 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 (91)T, 6.00 J 15 44 205/55 R16 (91) T, 6.00 J 16 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | KANGOO |
| Datum prve registracije | 2012-01-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-01-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 384 |
| OSP_U | 26 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 2.0 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 268.0 |
| OS1_D | 276.0 |
| OS1_S | 544.0 |
| OS1_GJ | 839.0 |
| OS2_L | 188.0 |
| OS2_S | 384.0 |
| OS2_GJ | 626.0 |
| OS1P_L | 184.0 |
| OS1P_D | 200.0 |
| OS1P_S | 384.0 |
| OSD_S | 928 |
| OST | 1465 |
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 29550.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | KW0UB5 |
| Komercialna oznaka | KANGOO / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1KW0UB546425418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2974 |
| Masa vozila | 1394.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0364*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2697.0 |
| Zadnji previs | 7090.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 697 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 78.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5750 |
| Oznaka motorja | K4M K8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 733.0 |
| Izpust CO | 6504.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 740 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2330 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 529.0 |
| Meritev NOx | 136.0 |
| Meritev CO2 | 180.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 77.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4213 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1809 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 (91)T, 6.00 J 15 44 205/55 R16 (91) T, 6.00 J 16 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | KANGOO |
| Datum prve registracije | 2012-01-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-01-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 3280 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 2.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 999.0 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2760.0 |
| OS1_D | 2600.0 |
| OS1_S | 5360.0 |
| OS1_GJ | 938.0 |
| OS2_L | 1960.0 |
| OS2_S | 4120.0 |
| OS2_GJ | 593.0 |
| OS1P_L | 1560.0 |
| OS1P_D | 1720.0 |
| OS1P_S | 3280.0 |
| OSD_S | 9480 |
| OST | 1530 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 26721.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | KW0UB5 |
| Komercialna oznaka | KANGOO / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1KW0UB546425418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2974 |
| Masa vozila | 1394.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0364*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2697.0 |
| Zadnji previs | 709.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1350.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 697 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 78.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5750 |
| Oznaka motorja | K4M K8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.3 |
| Izpust CO | 0.6504 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 740 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2330 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.0529 |
| Meritev NOx | 0.0136 |
| Meritev CO2 | 180.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4213 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1809 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 (91)T, 6.00 J 15 44 205/55 R16 (91) T, 6.00 J 16 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | KANGOO |
| Datum prve registracije | 2012-01-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-01-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 3280 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 6.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3200.0 |
| OS1_D | 3080.0 |
| OS1_S | 6280.0 |
| OS1_GJ | 840.0 |
| OS2_L | 2080.0 |
| OS2_S | 4280.0 |
| OS2_GJ | 638.0 |
| OS1P_L | 1560.0 |
| OS1P_D | 1720.0 |
| OS1P_S | 3280.0 |
| OSD_S | 10560 |
| OST | 1478 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 20650.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | KW0UB5 |
| Komercialna oznaka | KANGOO / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1KW0UB546425418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2974 |
| Masa vozila | 1394.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0364*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2697.0 |
| Zadnji previs | 709.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1070 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1350.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 697 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 78.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5750 |
| Oznaka motorja | K4M K8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.3 |
| Izpust CO | 0.6504 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 740 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2330 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.0529 |
| Meritev NOx | 0.0136 |
| Meritev CO2 | 180.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4213 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1809 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/65 R15 (91)T, 6.00 J 15 44 205/55 R16 (91) T, 6.00 J 16 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | KANGOO |
| Datum prve registracije | 2012-01-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-01-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NM d.o.o.PE NOVO MESTO - ukinjen |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 316 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 7.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 260.0 |
| OS1_D | 292.0 |
| OS1_S | 552.0 |
| OS1_GJ | 885.0 |
| OS2_L | 160.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 328.0 |
| OS2_GJ | 540.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 152.0 |
| OS1P_S | 316.0 |
| OSD_S | 880 |
| OST | 1425 |
RENAULT
KANGOO / 1.6 / 16V