Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 11.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 08.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.09.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Ajdovščina, AJDOVŠČINA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ajdovšcina, AJDOVŠCINA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 196800.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | JZ1G02 |
| Komercialna oznaka | SCENIC / 1.5 / DCI |
| VIN | VF1JZ1G0247512220 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3264 |
| Masa vozila | 1460.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0379*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 7750.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K J8 |
| Barva vozila | navaden - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 716.0 |
| Izpust CO | 206.0 |
| Meritev NOx | 144.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 159.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 5.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 875.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 127.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 49.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4366 |
| Širina | 1845 |
| Višina | 1678 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (96) H, 195/65 R15 (91) T, 6.50 J 16 47, 6,5 J 16 43 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | SCENIC |
| Datum prve registracije | 2012-07-11 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE AJDOVŠČINA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 16 |
| EM_DIM | 5.0 |
| PROFIL | 41.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 312.0 |
| OS1_D | 326.0 |
| OS1_S | 638.0 |
| OS1_GJ | 938.0 |
| OS2_L | 175.0 |
| OS2_D | 195.0 |
| OS2_S | 370.0 |
| OS2_GJ | 555.0 |
| OS1P_L | 145.0 |
| OS1P_D | 164.0 |
| OS1P_S | 309.0 |
| OSD_S | 1008 |
| OST | 1493 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 5060 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 179754.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | JZ1G02 |
| Komercialna oznaka | SCENIC / 1.5 / DCI |
| VIN | VF1JZ1G0247512220 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3264 |
| Masa vozila | 1460.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0379*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 775.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K J8 |
| Barva vozila | navaden - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.6 |
| Izpust CO | 0.206 |
| Meritev NOx | 0.144 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 875.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 127.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4366 |
| Širina | 1845 |
| Višina | 1678 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (96) H, 195/65 R15 (91) T, 6.50 J 16 47, 6,5 J 16 43 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | SCENIC |
| Datum prve registracije | 2012-07-11 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE AJDOVCINA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 3.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 321.0 |
| OS1_D | 337.0 |
| OS1_S | 658.0 |
| OS1_GJ | 959.0 |
| OS2_L | 186.0 |
| OS2_D | 199.0 |
| OS2_S | 385.0 |
| OS2_GJ | 538.0 |
| OS1P_L | 184.0 |
| OS1P_D | 189.0 |
| OS1P_S | 373.0 |
| OSD_S | 1043 |
| OST | 1497 |
| PT_VRT | 850 |
| POV_VRT | 4700 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 149248.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | JZ1G02 |
| Komercialna oznaka | SCENIC / 1.5 / DCI |
| VIN | VF1JZ1G0247512220 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3264 |
| Masa vozila | 1460.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0379*22 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 775.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/1000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 730 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K J8 |
| Barva vozila | navaden - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.6 |
| Izpust CO | 0.206 |
| Meritev NOx | 0.144 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.159 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0005 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 875.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 127.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4366 |
| Širina | 1845 |
| Višina | 1678 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (96) H, 195/65 R15 (91) T, 6.50 J 16 47, 6,5 J 16 43 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | SCENIC |
| Datum prve registracije | 2012-07-11 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-09-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE AJDOVŠČINA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 3.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 298.0 |
| OS1_D | 304.0 |
| OS1_S | 602.0 |
| OS1_GJ | 929.0 |
| OS2_L | 182.0 |
| OS2_D | 199.0 |
| OS2_S | 381.0 |
| OS2_GJ | 565.0 |
| OS1P_L | 165.0 |
| OS1P_D | 173.0 |
| OS1P_S | 338.0 |
| OSD_S | 983 |
| OST | 1494 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 4720 |
RENAULT
SCENIC / 1.5 / DCI