Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 22.11.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 24.05.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 08.11.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 07.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.05.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.05.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.11.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 31.05.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.11.2016 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Lendava, LENDAVA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 208633.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | JLJR9MMH1000642A00 |
| Komercialna oznaka | TRAFIC / 1.6 / DCI |
| VIN | VF1JL000256645781 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5020 |
| Masa vozila | 1923.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*98/14*0213*53 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3498.0 |
| Zadnji previs | 9680.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1585/1650 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | R9M D4 |
| Barva vozila | navaden - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S7M |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 169.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2625.0 |
| V vožnji | 739.0 |
| Izpust CO | 3169.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 850 |
| Meritev NOx | 41.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1066.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 37.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4750.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 150.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 5399 |
| Širina | 1956 |
| Višina | 1953 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 C (104) T, 6 J 16 50215/60 R17 C (107) T, 6 J 17 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | TRAFIC |
| Datum prve registracije | 2016-11-24 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 400 |
| OSP_U | 21 |
| PROFIL | 57.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 404.0 |
| OS1_D | 408.0 |
| OS1_S | 812.0 |
| OS1_GJ | 1259.0 |
| OS2_L | 256.0 |
| OS2_S | 484.0 |
| OS2_GJ | 692.0 |
| OS1P_L | 200.0 |
| OS1P_D | 200.0 |
| OS1P_S | 400.0 |
| OSD_S | 1296 |
| OST | 1950 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 171000.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | JLJR9MMH1000642A00 |
| Komercialna oznaka | TRAFIC / 1.6 / DCI |
| VIN | VF1JL000256645781 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5020 |
| Masa vozila | 1923.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*98/14*0213*53 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3498.0 |
| Zadnji previs | 968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1585/1650 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | R9M D4 |
| Barva vozila | navaden - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S7M |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 169.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2625.0 |
| V vožnji | 73.9 |
| Izpust CO | 0.3169 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 850 |
| Meritev NOx | 0.041 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1066 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.37 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4750.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 150.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 5399 |
| Širina | 1956 |
| Višina | 1953 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 C (104) T, 6 J 16 50215/60 R17 C (107) T, 6 J 17 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | TRAFIC |
| Datum prve registracije | 2016-11-24 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 17.0 |
| OS1P_R | 17.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 4240 |
| OSP_U | 22 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 4320.0 |
| OS1_D | 4120.0 |
| OS1_S | 8440.0 |
| OS1_GJ | 1170.0 |
| OS2_L | 2320.0 |
| OS2_S | 4240.0 |
| OS2_GJ | 773.0 |
| OS1P_L | 2320.0 |
| OS1P_D | 1920.0 |
| OS1P_S | 4240.0 |
| OSD_S | 12680 |
| OST | 1943 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 138000.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | JLJR9MMH1000642A00 |
| Komercialna oznaka | TRAFIC / 1.6 / DCI |
| VIN | VF1JL000256645781 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 5020 |
| Masa vozila | 1923.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*98/14*0213*53 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3498.0 |
| Zadnji previs | 968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1585/1650 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 92.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3500 |
| Oznaka motorja | R9M D4 |
| Barva vozila | navaden - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S7M |
| Število sedežev | 9 |
| Najvišja hitrost | 169.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2625.0 |
| V vožnji | 73.9 |
| Izpust CO | 0.3169 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 850 |
| Meritev NOx | 0.041 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1066 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.37 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4750.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 150.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 5399 |
| Širina | 1956 |
| Višina | 1953 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 C (104) T, 6 J 16 50215/60 R17 C (107) T, 6 J 17 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | TRAFIC |
| Datum prve registracije | 2016-11-24 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_S | 3760 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3840.0 |
| OS1_D | 4040.0 |
| OS1_S | 7880.0 |
| OS1_GJ | 1305.0 |
| OS2_L | 2320.0 |
| OS2_S | 4600.0 |
| OS2_GJ | 840.0 |
| OS1P_L | 1960.0 |
| OS1P_D | 1800.0 |
| OS1P_S | 3760.0 |
| OSD_S | 12480 |
| OST | 2145 |
RENAULT
TRAFIC / 1.6 / DCI