Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 01.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 16.02.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.02.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 01.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.02.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 49 let | ||
| 31. 08. 2013 | 49 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
49 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
50 let |
Sežana, SEŽANA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
50 let |
Sežana, SEŽANA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
Sežana, SEŽANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Sežana, SEŽANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Bohinj, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Naklo, KRANJ |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Naklo, KRANJ |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Naklo, KRANJ |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Naklo, KRANJ |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 59524.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | CN0F15 |
| Komercialna oznaka | TWINGO / 1.2 / 16V T. |
| VIN | VF1CN0F1546494565 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 1725 |
| Masa vozila | 1051.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0359*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2367.0 |
| Zadnji previs | 5530.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 810/710 |
| Priklopnik s centralno osjo | 5500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 75.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F K7 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 729.0 |
| Izpust CO | 3831.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 93.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2680 |
| Vsebnost CO | 1.0 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 93.0 |
| Meritev HC | 384.0 |
| Meritev NOx | 327.0 |
| Meritev CO2 | 130.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3687 |
| Širina | 1655 |
| Višina | 1470 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 (82) H, 6.00 J 15 36 175/65 R14 (82) T, 5.50 J 14 29 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TWINGO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-02-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KRANJ POSLOVALNICA LESCE |
| OS2_R | 20.0 |
| OS1P_R | 28.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 2481 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 4.0 |
| EM_LAMBDA | 998.0 |
| PROFIL | 75.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2172.0 |
| OS1_D | 2166.0 |
| OS1_S | 4338.0 |
| OS1_GJ | 706.0 |
| OS2_L | 1606.0 |
| OS2_S | 2893.0 |
| OS2_GJ | 422.0 |
| OS1P_L | 1440.0 |
| OS1P_D | 1041.0 |
| OS1P_S | 2481.0 |
| OSD_S | 7231 |
| OST | 1128 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 56654.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | CN0F15 |
| Komercialna oznaka | TWINGO / 1.2 / 16V T. |
| VIN | VF1CN0F1546494565 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 1725 |
| Masa vozila | 1051.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0359*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2367.0 |
| Zadnji previs | 553.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 810/710 |
| Priklopnik s centralno osjo | 550.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 75.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F K7 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.3831 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 93.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2680 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 93.0 |
| Meritev HC | 0.0384 |
| Meritev NOx | 0.0327 |
| Meritev CO2 | 130.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3687 |
| Širina | 1655 |
| Višina | 1470 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 (82) H, 6.00 J 15 36 175/65 R14 (82) T, 5.50 J 14 29 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TWINGO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-02-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 22.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_S | 2388 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.001 |
| PROFIL | 4.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2001.0 |
| OS1_D | 2579.0 |
| OS1_S | 4580.0 |
| OS1_GJ | 700.0 |
| OS2_L | 1421.0 |
| OS2_S | 2815.0 |
| OS2_GJ | 416.0 |
| OS1P_L | 1219.0 |
| OS1P_D | 1169.0 |
| OS1P_S | 2388.0 |
| OSD_S | 7395 |
| OST | 1116 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 45396.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | CN0F15 |
| Komercialna oznaka | TWINGO / 1.2 / 16V T. |
| VIN | VF1CN0F1546494565 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 1725 |
| Masa vozila | 1051.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0359*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2367.0 |
| Zadnji previs | 553.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 810/710 |
| Priklopnik s centralno osjo | 550.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 65.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 75.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F K7 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.3831 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 93.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2680 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 93.0 |
| Meritev HC | 0.0384 |
| Meritev NOx | 0.0327 |
| Meritev CO2 | 130.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3687 |
| Širina | 1655 |
| Višina | 1470 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 (82) H, 6.00 J 15 36 175/65 R14 (82) T, 5.50 J 14 29 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | TWINGO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-03-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 207 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 7.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 228.0 |
| OS1_D | 225.0 |
| OS1_S | 453.0 |
| OS1_GJ | 690.0 |
| OS2_L | 126.0 |
| OS2_D | 114.0 |
| OS2_S | 240.0 |
| OS2_GJ | 397.0 |
| OS1P_L | 111.0 |
| OS1P_D | 96.0 |
| OS1P_S | 207.0 |
| OSD_S | 693 |
| OST | 1087 |
RENAULT
TWINGO / 1.2 / 16V T.