Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 27.09.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 14.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.09.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.09.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Celje, CELJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 68575.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BZA105 |
| Komercialna oznaka | MEGANE / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1BZA10549595764 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2782 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0373*41 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2641.0 |
| Zadnji previs | 7920.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/910 |
| Priklopnik s centralno osjo | 10550.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | K4M V8 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 3028.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 760 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2410 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 505.0 |
| Meritev NOx | 403.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 68.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4295 |
| Širina | 1808 |
| Višina | 1471 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R15 (94) H, 205/60 R16 (92) H 205/55 R17 (91) H 6.50 J 15 43, 6.50 J 16 47, 7.00 J 17 49 |
| Homologacija vlečne naprave | e26 00-0019 |
| Vrednost | 7,60 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MEGANE |
| Datum prve registracije | 2013-09-30 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŽONTA D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_U | 27 |
| EM_CO | 7.0 |
| EM_COX | 7.0 |
| EM_LAMBDA | 102.0 |
| PROFIL | 56.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 233.0 |
| OS1_D | 235.0 |
| OS1_S | 468.0 |
| OS1_GJ | 831.0 |
| OS2_L | 223.0 |
| OS2_D | 241.0 |
| OS2_S | 464.0 |
| OS2_GJ | 570.0 |
| OS1P_L | 215.0 |
| OS1P_D | 248.0 |
| OS1P_S | 463.0 |
| OSD_S | 933 |
| OST | 1401 |
| PT_VRT | 850 |
| POV_VRT | 2440 |
2020
| Prevoženi kilometri ali milje | 64317.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BZA105 |
| Komercialna oznaka | MEGANE / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1BZA10549595764 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2782 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0373*41 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2641.0 |
| Zadnji previs | 792.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/910 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1055.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | K4M V8 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.3028 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 760 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2410 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0505 |
| Meritev NOx | 0.0403 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4295 |
| Širina | 1808 |
| Višina | 1471 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R15 (94) H, 205/60 R16 (92) H 205/55 R17 (91) H 6.50 J 15 43, 6.50 J 16 47, 7.00 J 17 49 |
| Homologacija vlečne naprave | e26 00-0019 |
| Vrednost | 7,60 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MEGANE |
| Datum prve registracije | 2013-09-30 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-09-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ONTA D.O.O. |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.08 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 1.02 |
| PROFIL | 7.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 321.0 |
| OS1_D | 355.0 |
| OS1_S | 676.0 |
| OS1_GJ | 797.0 |
| OS2_L | 202.0 |
| OS2_D | 210.0 |
| OS2_S | 412.0 |
| OS2_GJ | 546.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 191.0 |
| OS1P_S | 355.0 |
| OSD_S | 1088 |
| OST | 1343 |
| PT_VRT | 690 |
| POV_VRT | 2350 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 48577.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BZA105 |
| Komercialna oznaka | MEGANE / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1BZA10549595764 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2782 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0373*41 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2641.0 |
| Zadnji previs | 792.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/910 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1055.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | K4M V8 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.3028 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 760 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2410 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0505 |
| Meritev NOx | 0.0403 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4295 |
| Širina | 1808 |
| Višina | 1471 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R15 (94) H, 205/60 R16 (92) H 205/55 R17 (91) H 6.50 J 15 43, 6.50 J 16 47, 7.00 J 17 49 |
| Homologacija vlečne naprave | e26 00-0019 |
| Vrednost | 7,60 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MEGANE |
| Datum prve registracije | 2013-09-30 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-09-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŽONTA D.O.O. |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.06 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 273.0 |
| OS1_D | 293.0 |
| OS1_S | 566.0 |
| OS1_GJ | 812.0 |
| OS2_L | 181.0 |
| OS2_D | 195.0 |
| OS2_S | 376.0 |
| OS2_GJ | 570.0 |
| OS1P_L | 203.0 |
| OS1P_D | 198.0 |
| OS1P_S | 401.0 |
| OSD_S | 942 |
| OST | 1382 |
| PT_VRT | 710 |
| POV_VRT | 2610 |
RENAULT
MEGANE / 1.6 / 16V