Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 06.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 08.06.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 15.06.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 08.06.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.12.2016 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Kozje, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Štore, CELJE |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 217776.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 7R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO GRANDTOUR / 1.5 / DCI |
| VIN | VF17R040H49307608 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2603 |
| Masa vozila | 1194.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*55 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 8250.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/885 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 595 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 703.0 |
| Izpust CO | 711.0 |
| Meritev NOx | 1427.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1525.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 36.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4267 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1445 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2013-06-19 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-06-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE ENTJUR |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 368 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 212.0 |
| OS1_D | 224.0 |
| OS1_S | 436.0 |
| OS1_GJ | 685.0 |
| OS2_L | 208.0 |
| OS2_D | 212.0 |
| OS2_S | 420.0 |
| OS2_GJ | 706.0 |
| OS1P_L | 172.0 |
| OS1P_D | 196.0 |
| OS1P_S | 368.0 |
| OSD_S | 856 |
| OST | 1391 |
| POV_VRT | 4213 |
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 204304.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 7R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO GRANDTOUR / 1.5 / DCI |
| VIN | VF17R040H49307608 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2603 |
| Masa vozila | 1194.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*55 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 8250.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/885 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 595 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 703.0 |
| Izpust CO | 711.0 |
| Meritev NOx | 1427.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1525.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 36.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4267 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1445 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2013-06-19 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE ŠENTJUR |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 296 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 276.0 |
| OS1_D | 276.0 |
| OS1_S | 552.0 |
| OS1_GJ | 780.0 |
| OS2_L | 196.0 |
| OS2_S | 400.0 |
| OS2_GJ | 552.0 |
| OS1P_L | 156.0 |
| OS1P_D | 140.0 |
| OS1P_S | 296.0 |
| OSD_S | 952 |
| OST | 1332 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 176600.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 7R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO GRANDTOUR / 1.5 / DCI |
| VIN | VF17R040H49307608 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2603 |
| Masa vozila | 1194.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*55 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 825.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/885 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 595 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.3 |
| Izpust CO | 0.0711 |
| Meritev NOx | 0.1427 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1525 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 3.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4267 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1445 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2013-06-19 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE ŠENTJUR |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 24.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 288 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.14 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 304.0 |
| OS1_D | 312.0 |
| OS1_S | 616.0 |
| OS1_GJ | 803.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_D | 188.0 |
| OS2_S | 356.0 |
| OS2_GJ | 533.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 124.0 |
| OS1P_S | 288.0 |
| OSD_S | 972 |
| OST | 1335 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 150259.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 7R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO GRANDTOUR / 1.5 / DCI |
| VIN | VF17R040H49307608 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2603 |
| Masa vozila | 1194.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*55 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 825.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/885 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 595 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.3 |
| Izpust CO | 0.0711 |
| Meritev NOx | 0.1427 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1525 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 3.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4267 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1445 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2013-06-19 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-06-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE ŠENTJUR |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 280 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.08 |
| PROFIL | 4.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 248.0 |
| OS1_D | 240.0 |
| OS1_S | 488.0 |
| OS1_GJ | 773.0 |
| OS2_L | 196.0 |
| OS2_D | 188.0 |
| OS2_S | 384.0 |
| OS2_GJ | 518.0 |
| OS1P_L | 160.0 |
| OS1P_D | 120.0 |
| OS1P_S | 280.0 |
| OSD_S | 872 |
| OST | 1290 |
RENAULT
CLIO GRANDTOUR / 1.5 / DCI