Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 05.09.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 09.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.09.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.09.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 153161.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 2R401E |
| Komercialna oznaka | CAPTUR / 1.2 / 16V AUT. |
| VIN | VF12R401E49565906 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2626 |
| Masa vozila | 1255.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*54 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2606.0 |
| Zadnji previs | 6500.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/877 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 625 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4900 |
| Oznaka motorja | H5F D4 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3675.0 |
| V vožnji | 688.0 |
| Izpust CO | 3487.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 750 |
| Temperatura olja | 98.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Vsebnost CO | 3.0 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 98.0 |
| Meritev HC | 537.0 |
| Meritev NOx | 162.0 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 54.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4122 |
| Širina | 1778 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (92) H, 6.5 J16 40 205/55 R17 (95) V, 6.5 J 17 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CAPTUR |
| Datum prve registracije | 2013-09-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LJ CENTER d.o.o., PE LJUBLJANA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_S | 346 |
| OSP_U | 26 |
| EM_CO | 9.0 |
| EM_COX | 7.0 |
| EM_LAMBDA | 997.0 |
| PROFIL | 54.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 362.0 |
| OS1_D | 355.0 |
| OS1_S | 717.0 |
| OS1_GJ | 814.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_S | 353.0 |
| OS2_GJ | 511.0 |
| OS1P_L | 174.0 |
| OS1P_D | 172.0 |
| OS1P_S | 346.0 |
| OSD_S | 1071 |
| OST | 1325 |
2020
| Prevoženi kilometri ali milje | 139182.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 2R401E |
| Komercialna oznaka | CAPTUR / 1.2 / 16V AUT. |
| VIN | VF12R401E49565906 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2626 |
| Masa vozila | 1255.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*54 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2606.0 |
| Zadnji previs | 650.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/877 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 625 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4900 |
| Oznaka motorja | H5F D4 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3675.0 |
| V vožnji | 68.8 |
| Izpust CO | 0.3487 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 750 |
| Temperatura olja | 98.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Vsebnost CO | 0.03 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 98.0 |
| Meritev HC | 0.0537 |
| Meritev NOx | 0.0162 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4122 |
| Širina | 1778 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (92) H, 6.5 J16 40 205/55 R17 (95) V, 6.5 J 17 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CAPTUR |
| Datum prve registracije | 2013-09-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-09-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LJ CENTER d.o.o., PE LJUBLJANA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 16.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 2876 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.06 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.002 |
| PROFIL | 3.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2966.0 |
| OS1_D | 2814.0 |
| OS1_S | 5780.0 |
| OS1_GJ | 844.0 |
| OS2_L | 1357.0 |
| OS2_S | 2965.0 |
| OS2_GJ | 515.0 |
| OS1P_L | 1499.0 |
| OS1P_D | 1377.0 |
| OS1P_S | 2876.0 |
| OSD_S | 8745 |
| OST | 1359 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 117779.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 2R401E |
| Komercialna oznaka | CAPTUR / 1.2 / 16V AUT. |
| VIN | VF12R401E49565906 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2626 |
| Masa vozila | 1255.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*54 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2606.0 |
| Zadnji previs | 650.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/877 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 625 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1197.0 |
| Nazivna moč | 88.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4900 |
| Oznaka motorja | H5F D4 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 192.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3675.0 |
| V vožnji | 68.8 |
| Izpust CO | 0.3487 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 750 |
| Temperatura olja | 98.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2560 |
| Vsebnost CO | 0.03 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 98.0 |
| Meritev HC | 0.0537 |
| Meritev NOx | 0.0162 |
| Meritev CO2 | 125.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4122 |
| Širina | 1778 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (92) H, 6.5 J16 40 205/55 R17 (95) V, 6.5 J 17 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CAPTUR |
| Datum prve registracije | 2013-09-09 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-09-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA LJ d.o.o., PE LJUBLJANA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 321 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.005 |
| EM_COX | 0.045 |
| EM_LAMBDA | 1.003 |
| PROFIL | 4.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 330.0 |
| OS1_D | 314.0 |
| OS1_S | 644.0 |
| OS2_L | 187.0 |
| OS2_D | 183.0 |
| OS2_S | 370.0 |
| OS1P_L | 168.0 |
| OS1P_D | 152.0 |
| OS1P_S | 321.0 |
| OSD_S | 1015 |
| OST | 1364 |
RENAULT
CAPTUR / 1.2 / 16V AUT.