Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 28.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 20.10.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.10.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.10.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.10.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 02.08.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.08.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.07.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 10. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šenčur, KRANJ |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šenčur, KRANJ |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šenčur, KRANJ |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Hrastnik, HRASTNIK |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
52 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 157127.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSD3L6 |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSD3L650724679 |
| Masa vozila | 1294.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 8200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 910/960 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 156.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 728.0 |
| Izpust CO | 1458.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 1591.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1725.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 48.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*195/2013L (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98) T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2014-07-16 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA S.A. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-10-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TSC LABA D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 14.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 260.0 |
| OS1_D | 262.0 |
| OS1_S | 522.0 |
| OS1_GJ | 787.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_D | 172.0 |
| OS2_S | 340.0 |
| OS2_GJ | 499.0 |
| OS1P_L | 139.0 |
| OS1P_D | 130.0 |
| OS1P_S | 269.0 |
| OSD_S | 862 |
| OST | 1286 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 4690 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 145789.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSD3L6 |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSD3L650724679 |
| Masa vozila | 1294.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 820.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 910/960 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 156.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 72.8 |
| Izpust CO | 0.1458 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 0.1591 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1725 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*195/2013L (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98) T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2014-07-16 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA S.A. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-10-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TSC LABA D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.15 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 243.0 |
| OS1_D | 256.0 |
| OS1_S | 499.0 |
| OS1_GJ | 772.0 |
| OS2_L | 147.0 |
| OS2_D | 164.0 |
| OS2_S | 311.0 |
| OS2_GJ | 480.0 |
| OS1P_L | 148.0 |
| OS1P_D | 147.0 |
| OS1P_S | 295.0 |
| OSD_S | 810 |
| OST | 1252 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4215 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 130808.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSD3L6 |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSD3L650724679 |
| Masa vozila | 1294.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 820.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 910/960 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 156.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 72.8 |
| Izpust CO | 0.1458 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 0.1591 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1725 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*195/2013L (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98) T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2014-07-16 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA S.A. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-10-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TSC LABA D.O.O. |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 51 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.07 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 205.0 |
| OS1_D | 205.0 |
| OS1_S | 410.0 |
| OS1_GJ | 827.0 |
| OS2_L | 134.0 |
| OS2_D | 137.0 |
| OS2_S | 271.0 |
| OS2_GJ | 515.0 |
| OS1P_L | 120.0 |
| OS1P_D | 129.0 |
| OS1P_S | 249.0 |
| OSD_S | 681 |
| OST | 1342 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 4860 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 61205.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSD3L6 |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSD3L650724679 |
| Masa vozila | 1294.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*27 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 820.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 910/960 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3750 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 156.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2813.0 |
| V vožnji | 72.8 |
| Izpust CO | 0.1458 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 0.1591 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1725 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*195/2013L (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98) T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2014-07-16 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA S.A. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. PE PRIMSKOVO |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 16.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 303 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.25 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 306.0 |
| OS1_D | 288.0 |
| OS1_S | 594.0 |
| OS1_GJ | 847.0 |
| OS2_L | 180.0 |
| OS2_D | 165.0 |
| OS2_S | 345.0 |
| OS2_GJ | 532.0 |
| OS1P_L | 165.0 |
| OS1P_D | 138.0 |
| OS1P_S | 303.0 |
| OSD_S | 939 |
| OST | 1379 |
DACIA
DUSTER 1.5 / DCI