Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 22.02.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 01.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.02.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.01.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.02.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 80 let | 79 let | |
| 31. 12. 2012 | 81 let | 82 let | |
| 31. 08. 2013 | 82 let | 82 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
82 let |
Fizična oseba
82 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
83 let |
Fizična oseba
83 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
83 let |
Fizična oseba
83 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
84 let |
Fizična oseba
84 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
85 let |
Fizična oseba
85 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
86 let |
Fizična oseba
86 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
87 let |
Fizična oseba
87 let |
Cerkno, IDRIJA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
88 let |
Fizična oseba
59 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 25342.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL230443 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1355.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 7250.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 662.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 615.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 2.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 85.0 |
| Meritev NOx | 39.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 58.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-02-16 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE LJ, Leskoškova |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 23.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 220 |
| OSP_U | 17 |
| EM_LAMBDA | 1002.0 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 300.0 |
| OS1_D | 272.0 |
| OS1_S | 572.0 |
| OS1_GJ | 758.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_S | 332.0 |
| OS2_GJ | 508.0 |
| OS1P_L | 96.0 |
| OS1P_D | 124.0 |
| OS1P_S | 220.0 |
| OSD_S | 904 |
| OST | 1265 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 23573.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL230443 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1355.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-02-16 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-02-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 20.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 2520 |
| OSP_U | 20 |
| EM_LAMBDA | 1.004 |
| PROFIL | 6.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2320.0 |
| OS1_D | 2440.0 |
| OS1_S | 4760.0 |
| OS1_GJ | 758.0 |
| OS2_L | 1800.0 |
| OS2_S | 3680.0 |
| OS2_GJ | 540.0 |
| OS1P_L | 1120.0 |
| OS1P_D | 1400.0 |
| OS1P_S | 2520.0 |
| OSD_S | 8440 |
| OST | 1298 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 21744.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL230443 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1355.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-02-16 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 253.0 |
| OS1_D | 276.0 |
| OS1_S | 529.0 |
| OS1_GJ | 686.0 |
| OS2_L | 177.0 |
| OS2_D | 167.0 |
| OS2_S | 344.0 |
| OS2_GJ | 463.0 |
| OS1P_L | 187.0 |
| OS1P_D | 151.0 |
| OS1P_S | 338.0 |
| OSD_S | 873 |
| OST | 1149 |
| PT_VRT | 800 |
| POV_VRT | 2780 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 14085.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL230443 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1355.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-02-16 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-02-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 18 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 236.0 |
| OS1_D | 229.0 |
| OS1_S | 465.0 |
| OS1_GJ | 695.0 |
| OS2_L | 177.0 |
| OS2_D | 166.0 |
| OS2_S | 343.0 |
| OS2_GJ | 470.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 141.0 |
| OS1P_S | 305.0 |
| OSD_S | 808 |
| OST | 1165 |
| PT_VRT | 660 |
| POV_VRT | 2930 |
KIA
CEED / 1.4 /