Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 28.06.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 07.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.07.2020 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 06.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.07.2018 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 01.07.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | 45 let | 45 let | |
| 31. 12. 2011 | 46 let | 45 let | |
| 31. 12. 2012 | 47 let | 48 let | |
| 31. 08. 2013 | 48 let | 48 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 110774.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB3PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB311AAL055698 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2950 |
| Masa vozila | 1257.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 7250.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 662.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 615.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 2.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 85.0 |
| Meritev NOx | 39.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 58.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4250 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1450 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-07-05 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE VODOVODNA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 3.0 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 75.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 302.0 |
| OS1_D | 316.0 |
| OS1_S | 618.0 |
| OS1_GJ | 759.0 |
| OS2_L | 157.0 |
| OS2_D | 177.0 |
| OS2_S | 334.0 |
| OS2_GJ | 516.0 |
| OS1P_L | 169.0 |
| OS1P_D | 165.0 |
| OS1P_S | 334.0 |
| OSD_S | 952 |
| OST | 1275 |
| PT_VRT | 650 |
| POV_VRT | 2660 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 98696.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB3PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB311AAL055698 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2950 |
| Masa vozila | 1257.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4250 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1450 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-07-05 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE VODOVODNA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 21 |
| PROFIL | 6.5 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 251.0 |
| OS1_D | 237.0 |
| OS1_S | 488.0 |
| OS1_GJ | 730.0 |
| OS2_L | 143.0 |
| OS2_D | 161.0 |
| OS2_S | 304.0 |
| OS2_GJ | 486.0 |
| OS1P_L | 131.0 |
| OS1P_D | 120.0 |
| OS1P_S | 251.0 |
| OSD_S | 792 |
| OST | 1215 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 85928.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB3PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB311AAL055698 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2950 |
| Masa vozila | 1257.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4250 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1450 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-07-05 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE VODOVODNA |
| OS1_R | 15.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 18 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| PROFIL | 5.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 246.0 |
| OS1_D | 290.0 |
| OS1_S | 536.0 |
| OS1_GJ | 672.0 |
| OS2_L | 161.0 |
| OS2_D | 163.0 |
| OS2_S | 324.0 |
| OS2_GJ | 466.0 |
| OS1P_L | 143.0 |
| OS1P_D | 161.0 |
| OS1P_S | 304.0 |
| OSD_S | 860 |
| OST | 1138 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 2780 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 20540.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB3PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB311AAL055698 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2950 |
| Masa vozila | 1257.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4250 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1450 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-07-05 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-06-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. PE LJUBLJANA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 15.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_U | 31 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 4 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 2720.0 |
| OS1_D | 2760.0 |
| OS1_S | 5480.0 |
| OS1_GJ | 6680.0 |
| OS2_L | 2000.0 |
| OS2_D | 1780.0 |
| OS2_S | 3780.0 |
| OS2_GJ | 4880.0 |
| OS1P_L | 1940.0 |
| OS1P_D | 1640.0 |
| OS1P_S | 3580.0 |
| OSD_S | 9260 |
| OST | 11560 |
| PT_VRT | 670 |
| POV_VRT | 2670 |
KIA
CEED / 1.4 /