Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 22.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 18.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.06.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.07.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2007 | 46 let | 46 let | |
| 31. 12. 2008 | 47 let | 47 let | |
| 31. 12. 2009 | 48 let | 48 let | |
| 31. 12. 2010 | 49 let | 49 let | |
| 31. 12. 2011 | 50 let | 49 let | |
| 31. 12. 2012 | 51 let | 52 let | |
| 31. 08. 2013 | 53 let | 53 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Železniki, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Radovljica, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Radovljica, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Radovljica, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Bovec, TOLMIN |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Bovec, TOLMIN |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Bovec, TOLMIN |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 148505.0 |
| Znamka vozila | SUZUKI |
| Tovarniška oznaka | Y51S-1 |
| Komercialna oznaka | IGNIS / 1.3 / 4WD |
| VIN | TSMMHY51S00277306 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2270 |
| Masa vozila | 1080.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0070*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2360.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 770/760 |
| Priklopnik s centralno osjo | 8000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1328.0 |
| Nazivna moč | 69.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | M13A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 155.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 506.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Vsebnost CO | 4.0 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 15.0 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 43.0 |
| Meritev NOx | 47.0 |
| Meritev CO2 | 166.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 69.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 3770 |
| Širina | 1630 |
| Višina | 1605 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/70R14(81)T,175/65R14(82)T,185/60R15(84)H |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*0005*00 |
| Vrednost | 5,1 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | IGNIS |
| Datum prve registracije | 2007-07-17 |
| Proizvajalec | MAGYAR SUZUKI CO. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-06-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.B.C. AVTO CENTER D.O.O. |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 51 |
| OSP_U | 17 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 2.0 |
| EM_LAMBDA | 101.0 |
| PROFIL | 38.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 228.0 |
| OS1_D | 207.0 |
| OS1_S | 435.0 |
| OS1_GJ | 641.0 |
| OS2_L | 70.0 |
| OS2_D | 72.0 |
| OS2_S | 142.0 |
| OS2_GJ | 490.0 |
| OS1P_L | 94.0 |
| OS1P_D | 102.0 |
| OS1P_S | 196.0 |
| OSD_S | 577 |
| OST | 1130 |
| PT_VRT | 710 |
| POV_VRT | 2460 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 137296.0 |
| Znamka vozila | SUZUKI |
| Tovarniška oznaka | Y51S-1 |
| Komercialna oznaka | IGNIS / 1.3 / 4WD |
| VIN | TSMMHY51S00277306 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2270 |
| Masa vozila | 1080.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0070*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2360.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 770/760 |
| Priklopnik s centralno osjo | 800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1328.0 |
| Nazivna moč | 69.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | M13A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 155.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.506 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Vsebnost CO | 0.004 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.015 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.043 |
| Meritev NOx | 0.047 |
| Meritev CO2 | 166.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 3770 |
| Širina | 1630 |
| Višina | 1605 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/70R14(81)T,175/65R14(82)T,185/60R15(84)H |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*0005*00 |
| Vrednost | 5,1 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | IGNIS |
| Datum prve registracije | 2007-07-17 |
| Proizvajalec | MAGYAR SUZUKI CO. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 57 |
| OSP_S | 3041 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.07 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 4.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2437.0 |
| OS1_D | 2499.0 |
| OS1_S | 4936.0 |
| OS1_GJ | 700.0 |
| OS2_L | 1161.0 |
| OS2_S | 2310.0 |
| OS2_GJ | 588.0 |
| OS1P_L | 1525.0 |
| OS1P_D | 1516.0 |
| OS1P_S | 3041.0 |
| OSD_S | 7246 |
| OST | 1288 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 119764.0 |
| Znamka vozila | SUZUKI |
| Tovarniška oznaka | Y51S-1 |
| Komercialna oznaka | IGNIS / 1.3 / 4WD |
| VIN | TSMMHY51S00277306 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2270 |
| Masa vozila | 1080.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0070*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2360.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 770/760 |
| Priklopnik s centralno osjo | 800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1328.0 |
| Nazivna moč | 69.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | M13A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 155.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.506 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Vsebnost CO | 0.004 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.015 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.043 |
| Meritev NOx | 0.047 |
| Meritev CO2 | 166.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 3770 |
| Širina | 1630 |
| Višina | 1605 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/70R14(81)T,175/65R14(82)T,185/60R15(84)H |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*0005*00 |
| Vrednost | 5,1 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | IGNIS |
| Datum prve registracije | 2007-07-17 |
| Proizvajalec | MAGYAR SUZUKI CO. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE LABORE |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 280 |
| OSP_U | 25 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 5.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 259.0 |
| OS1_D | 253.0 |
| OS1_S | 512.0 |
| OS1_GJ | 663.0 |
| OS2_L | 140.0 |
| OS2_D | 147.0 |
| OS2_S | 288.0 |
| OS2_GJ | 497.0 |
| OS1P_L | 146.0 |
| OS1P_D | 134.0 |
| OS1P_S | 280.0 |
| OSD_S | 801 |
| OST | 1160 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 84543.0 |
| Znamka vozila | SUZUKI |
| Tovarniška oznaka | Y51S-1 |
| Komercialna oznaka | IGNIS / 1.3 / 4WD |
| VIN | TSMMHY51S00277306 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2270 |
| Masa vozila | 1080.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0070*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2360.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 770/760 |
| Priklopnik s centralno osjo | 800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1328.0 |
| Nazivna moč | 69.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | M13A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 155.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.506 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Vsebnost CO | 0.004 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.015 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.043 |
| Meritev NOx | 0.047 |
| Meritev CO2 | 166.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 3770 |
| Širina | 1630 |
| Višina | 1605 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/70R14(81)T,175/65R14(82)T,185/60R15(84)H |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*0005*00 |
| Vrednost | 5,1 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | IGNIS |
| Datum prve registracije | 2007-07-17 |
| Proizvajalec | MAGYAR SUZUKI CO. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 79 |
| OSP_S | 321 |
| OSP_U | 30 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 3.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 255.0 |
| OS1_D | 288.0 |
| OS1_S | 543.0 |
| OS1_GJ | 630.0 |
| OS2_L | 141.0 |
| OS2_D | 156.0 |
| OS2_S | 297.0 |
| OS2_GJ | 460.0 |
| OS1P_L | 177.0 |
| OS1P_D | 144.0 |
| OS1P_S | 321.0 |
| OSD_S | 840 |
| OST | 1090 |
2014
| Znamka vozila | SUZUKI |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | Y51S-1 |
| Komercialna oznaka | IGNIS / 1.3 / 4WD |
| VIN | TSMMHY51S00277306 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2270 |
| Masa vozila | 1080.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0070*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2360.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 770/760 |
| Priklopnik s centralno osjo | 800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 350 |
| Navpična obremenitev | 50.0 |
| Delovna prostornina | 1328.0 |
| Nazivna moč | 69.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | M13A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 155.0 |
| V mirovanju | 84.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4500.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.506 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Vsebnost CO | 0.004 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.015 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.043 |
| Meritev NOx | 0.047 |
| Meritev CO2 | 166.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 3770 |
| Širina | 1630 |
| Višina | 1605 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/70R14(81)T,175/65R14(82)T,185/60R15(84)H |
| Homologacija vlečne naprave | e26*94/20*0005*00 |
| Vrednost | 5,1 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | IGNIS |
| Datum prve registracije | 2007-07-17 |
| Proizvajalec | MAGYAR SUZUKI CO. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-07-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. |
| OS1_R | 10.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 2940 |
| OSP_U | 27 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 7170 |
SUZUKI
IGNIS / 1.3 / 4WD