Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 22.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 19.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.06.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.06.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.06.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 33 let | 32 let | |
| 31. 12. 2012 | 34 let | 35 let | |
| 31. 08. 2013 | 35 let | 35 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Mirna Peč, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Mirna Pec, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Mirna Pec, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Mirna Pec, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Trebnje, TREBNJE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Trebnje, TREBNJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Trebnje, TREBNJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Trebnje, TREBNJE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Trebnje, TREBNJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 119914.0 |
| Znamka vozila | ŠKODA |
| Tovarniška oznaka | ABCAYCX01-EFM5FM52R02915M0 |
| Komercialna oznaka | FABIA / 1.6 / TDI |
| VIN | TMBEL25J4C3016974 |
| Masa vozila | 1219.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2001/116*0291*31 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/780 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | CAY |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2550.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 1612.0 |
| Meritev NOx | 1277.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1523.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 42.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4013 |
| Širina | 1658 |
| Višina | 1484 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 85H M+S, 185/60 R15 84H, 195/55 R15 85H, 205/40 R17 84W, 205/45 R16 83H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FABIA |
| Datum prve registracije | 2011-06-23 |
| Proizvajalec | ŠKODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN JAN D.O.O. TREBNJE |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 85 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 289.0 |
| OS1_D | 282.0 |
| OS1_S | 571.0 |
| OS1_GJ | 609.0 |
| OS2_L | 162.0 |
| OS2_D | 152.0 |
| OS2_S | 314.0 |
| OS2_GJ | 434.0 |
| OS1P_L | 128.0 |
| OS1P_D | 112.0 |
| OS1P_S | 240.0 |
| OSD_S | 885 |
| OST | 1043 |
| PT_VRT | 900 |
| POV_VRT | 2980 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 111068.0 |
| Znamka vozila | KODA |
| Tovarniška oznaka | ABCAYCX01-EFM5FM52R02915M0 |
| Komercialna oznaka | FABIA / 1.6 / TDI |
| VIN | TMBEL25J4C3016974 |
| Masa vozila | 1219.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2001/116*0291*31 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/780 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | CAY |
| Barva vozila | navaden - RDECA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2550.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1612 |
| Meritev NOx | 0.1277 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1523 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4013 |
| Širina | 1658 |
| Višina | 1484 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 85H M+S, 185/60 R15 84H, 195/55 R15 85H, 205/40 R17 84W, 205/45 R16 83H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FABIA |
| Datum prve registracije | 2011-06-23 |
| Proizvajalec | KODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOCEC |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 360.0 |
| OS1_D | 362.0 |
| OS1_S | 722.0 |
| OS1_GJ | 821.0 |
| OS2_L | 142.0 |
| OS2_D | 143.0 |
| OS2_S | 285.0 |
| OS2_GJ | 484.0 |
| OS1P_L | 154.0 |
| OS1P_D | 146.0 |
| OS1P_S | 300.0 |
| OSD_S | 1007 |
| OST | 1305 |
| PT_VRT | 1040 |
| POV_VRT | 1600 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 96382.0 |
| Znamka vozila | ŠKODA |
| Tovarniška oznaka | ABCAYCX01-EFM5FM52R02915M0 |
| Komercialna oznaka | FABIA / 1.6 / TDI |
| VIN | TMBEL25J4C3016974 |
| Masa vozila | 1219.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2001/116*0291*31 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/780 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | CAY |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2550.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1612 |
| Meritev NOx | 0.1277 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1523 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4013 |
| Širina | 1658 |
| Višina | 1484 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 85H M+S, 185/60 R15 84H, 195/55 R15 85H, 205/40 R17 84W, 205/45 R16 83H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FABIA |
| Datum prve registracije | 2011-06-23 |
| Proizvajalec | ŠKODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 328 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 284.0 |
| OS1_D | 292.0 |
| OS1_S | 576.0 |
| OS1_GJ | 818.0 |
| OS2_L | 164.0 |
| OS2_D | 172.0 |
| OS2_S | 336.0 |
| OS2_GJ | 488.0 |
| OS1P_L | 168.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 328.0 |
| OSD_S | 912 |
| OST | 1305 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 52301.0 |
| Znamka vozila | Ĺ KODA |
| Tovarniška oznaka | ABCAYCX01-EFM5FM52R02915M0 |
| Komercialna oznaka | FABIA / 1.6 / TDI |
| VIN | TMBEL25J4C3016974 |
| Masa vozila | 1219.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2001/116*0291*31 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/780 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 77.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | CAY |
| Barva vozila | navaden - RDEÄŚA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2550.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1612 |
| Meritev NOx | 0.1277 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1523 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4013 |
| Širina | 1658 |
| Višina | 1484 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/55 R15 85H M+S, 185/60 R15 84H, 195/55 R15 85H, 205/40 R17 84W, 205/45 R16 83H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | FABIA |
| Datum prve registracije | 2011-06-23 |
| Proizvajalec | Ĺ KODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-06-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOÄŚEC |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 382.0 |
| OS1_D | 349.0 |
| OS1_S | 731.0 |
| OS1_GJ | 831.0 |
| OS2_L | 164.0 |
| OS2_D | 156.0 |
| OS2_S | 320.0 |
| OS2_GJ | 474.0 |
| OS1P_L | 197.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 357.0 |
| OSD_S | 1051 |
| OST | 1305 |
| PT_VRT | 910 |
| POV_VRT | 2160 |
ŠKODA
FABIA / 1.6 / TDI