Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 25.02.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 04.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.03.2019 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 26.02.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.02.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.02.2017 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 24.02.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.02.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2003 | 47 let | ||
| 31. 12. 2004 | 48 let | ||
| 31. 12. 2005 | 49 let | ||
| 31. 12. 2006 | 50 let | 51 let | |
| 31. 12. 2007 | 51 let | 51 let | |
| 31. 12. 2008 | 52 let | 52 let | |
| 31. 12. 2009 | 53 let | 53 let | |
| 31. 12. 2010 | 54 let | 54 let | |
| 31. 12. 2011 | 55 let | 54 let | |
| 31. 12. 2012 | 56 let | 57 let | |
| 31. 08. 2013 | 57 let | 57 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 149395.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | ZZE121L-DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.6 |
| VIN | SB1KZ28E30E030773 |
| Masa vozila | 1140.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3ZZ-FE |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-02-26 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN JAN D.O.O. TREBNJE |
| OS1_R | 22.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 20.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_U | 23 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 196.0 |
| OS1_D | 251.0 |
| OS1_S | 447.0 |
| OS1_GJ | 708.0 |
| OS2_L | 156.0 |
| OS2_D | 159.0 |
| OS2_S | 315.0 |
| OS2_GJ | 475.0 |
| OS1P_L | 119.0 |
| OS1P_D | 149.0 |
| OS1P_S | 268.0 |
| OSD_S | 762 |
| OST | 1183 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 174454.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | ZZE121L-DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.6 |
| VIN | SB1KZ28E30E030773 |
| Masa vozila | 1140.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3ZZ-FE |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-02-26 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-02-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NM d.o.o.PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 23.0 |
| OS2_R | 17.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_S | 256 |
| OSP_U | 21 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 212.0 |
| OS1_D | 276.0 |
| OS1_S | 488.0 |
| OS1_GJ | 743.0 |
| OS2_L | 152.0 |
| OS2_D | 184.0 |
| OS2_S | 336.0 |
| OS2_GJ | 495.0 |
| OS1P_L | 124.0 |
| OS1P_D | 132.0 |
| OS1P_S | 256.0 |
| OSD_S | 824 |
| OST | 1238 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 144524.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | ZZE121L-DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.6 |
| VIN | SB1KZ28E30E030773 |
| Masa vozila | 1140.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3ZZ-FE |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-02-26 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-02-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NM d.o.o.PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 15.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 288 |
| OSP_U | 24 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 5.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 264.0 |
| OS1_D | 232.0 |
| OS1_S | 496.0 |
| OS1_GJ | 743.0 |
| OS2_L | 172.0 |
| OS2_D | 164.0 |
| OS2_S | 336.0 |
| OS2_GJ | 488.0 |
| OS1P_L | 132.0 |
| OS1P_D | 156.0 |
| OS1P_S | 288.0 |
| OSD_S | 832 |
| OST | 1230 |
2014
| Znamka vozila | TOYOTA |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | ZZE121L-DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.6 |
| VIN | SB1KZ28E30E030773 |
| Masa vozila | 1140.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3ZZ-FE |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Homologacija vlečne naprave | NE |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-02-26 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-02-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NM d.o.o.PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_S | 3160 |
| OSP_U | 27 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.004 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 8680 |
TOYOTA
COROLLA / 1.6