Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 07.10.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 16.08.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.08.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.08.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.08.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.08.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2003 | 61 let | ||
| 31. 12. 2004 | 62 let | ||
| 31. 12. 2005 | 63 let | ||
| 31. 12. 2006 | 64 let | 65 let | |
| 31. 12. 2007 | 65 let | 65 let | |
| 31. 12. 2008 | 66 let | 66 let | |
| 31. 12. 2009 | 67 let | 67 let | |
| 31. 12. 2010 | 68 let | 68 let | |
| 31. 12. 2011 | 69 let | 68 let | |
| 31. 12. 2012 | 70 let | 71 let | |
| 31. 08. 2013 | 71 let | 71 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
71 let |
Fizična oseba
71 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
72 let |
Fizična oseba
72 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
72 let |
Fizična oseba
72 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
73 let |
Fizična oseba
73 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
73 let |
Fizična oseba
73 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
74 let |
Fizična oseba
74 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
75 let |
Fizična oseba
75 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
76 let |
Fizična oseba
76 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
77 let |
Fizična oseba
77 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
77 let |
Fizična oseba
77 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
78 let |
Fizična oseba
78 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
78 let |
Fizična oseba
78 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
79 let |
Fizična oseba
79 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
79 let |
Fizična oseba
79 let |
Maribor, MARIBOR |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 60137.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.4 |
| VIN | SB1KM22E80E073254 |
| Masa vozila | 1135.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 71.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 4ZZFE |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-08-25 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-08-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | E CENTER d.o.o. PE MARIBOR |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 219 |
| OSP_U | 18 |
| EM_CO | 2.0 |
| EM_COX | 2.0 |
| EM_LAMBDA | 1002.0 |
| PROFIL | 56.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 223.0 |
| OS1_D | 223.0 |
| OS1_S | 446.0 |
| OS1_GJ | 730.0 |
| OS2_L | 209.0 |
| OS2_S | 414.0 |
| OS2_GJ | 491.0 |
| OS1P_L | 102.0 |
| OS1P_D | 117.0 |
| OS1P_S | 219.0 |
| OSD_S | 860 |
| OST | 1221 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 59353.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.4 |
| VIN | SB1KM22E80E073254 |
| Masa vozila | 1135.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 71.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 4ZZFE |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-08-25 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | E CENTER d.o.o. PE MARIBOR |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_S | 3135 |
| OSP_U | 27 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.003 |
| PROFIL | 5.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2853.0 |
| OS1_D | 3021.0 |
| OS1_S | 5874.0 |
| OS1_GJ | 712.0 |
| OS2_L | 1769.0 |
| OS2_S | 3594.0 |
| OS2_GJ | 488.0 |
| OS1P_L | 1586.0 |
| OS1P_D | 1549.0 |
| OS1P_S | 3135.0 |
| OSD_S | 9468 |
| OST | 1200 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 57787.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.4 |
| VIN | SB1KM22E80E073254 |
| Masa vozila | 1135.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 71.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 4ZZFE |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-08-25 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | E CENTER d.o.o. PE MARIBOR |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS2P_R | 6.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 340 |
| OSP_U | 28 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| PROFIL | 4.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 265.0 |
| OS1_D | 246.0 |
| OS1_S | 512.0 |
| OS1_GJ | 724.0 |
| OS2_L | 192.0 |
| OS2_D | 187.0 |
| OS2_S | 380.0 |
| OS2_GJ | 492.0 |
| OS2P_L | 175.0 |
| OS2P_D | 164.0 |
| OS2P_S | 340.0 |
| OSD_S | 892 |
| OST | 1216 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 2330 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 56006.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.4 |
| VIN | SB1KM22E80E073254 |
| Masa vozila | 1135.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 71.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 4ZZFE |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-08-25 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-08-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | E CENTER d.o.o. PE MARIBOR |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS2P_R | 1.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 291 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.13 |
| EM_COX | 0.1 |
| EM_LAMBDA | 0.99 |
| PROFIL | 4.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 279.0 |
| OS1_D | 250.0 |
| OS1_S | 530.0 |
| OS1_GJ | 742.0 |
| OS2_L | 197.0 |
| OS2_D | 195.0 |
| OS2_S | 392.0 |
| OS2_GJ | 504.0 |
| OS2P_L | 144.0 |
| OS2P_D | 146.0 |
| OS2P_S | 291.0 |
| OSD_S | 922 |
| OST | 1246 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 2660 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 51172.0 |
| Znamka vozila | TOYOTA |
| Tovarniška oznaka | DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.4 |
| VIN | SB1KM22E80E073254 |
| Masa vozila | 1135.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 71.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 4ZZFE |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-08-25 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-08-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAA GLOBAL d.o.o. PE Maribor |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS2P_R | 8.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_S | 281 |
| OSP_U | 23 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 283.0 |
| OS1_D | 271.0 |
| OS1_S | 555.0 |
| OS1_GJ | 746.0 |
| OS2_L | 200.0 |
| OS2_D | 203.0 |
| OS2_S | 404.0 |
| OS2_GJ | 504.0 |
| OS2P_L | 134.0 |
| OS2P_D | 146.0 |
| OS2P_S | 281.0 |
| OSD_S | 959 |
| OST | 1251 |
| PT_VRT | 960 |
| POV_VRT | 2360 |
2014
| Znamka vozila | TOYOTA |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | DHMDKW(1A) |
| Komercialna oznaka | COROLLA / 1.4 |
| VIN | SB1KM22E80E073254 |
| Masa vozila | 1135.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 71.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 4ZZFE |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E5B |
| Število sedežev | 5 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | COROLLA |
| Datum prve registracije | 2003-08-25 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2013-08-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SILINA d.o.o. PE MARIBOR |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 14.0 |
| OS2P_R | 21.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 247 |
| OSP_U | 21 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 246.0 |
| OS1_D | 250.0 |
| OS1_S | 497.0 |
| OS1_GJ | 717.0 |
| OS2_L | 207.0 |
| OS2_D | 178.0 |
| OS2_S | 386.0 |
| OS2_GJ | 476.0 |
| OS2P_L | 109.0 |
| OS2P_D | 138.0 |
| OS2P_S | 247.0 |
| OSD_S | 883 |
| OST | 1193 |
| PT_VRT | 802 |
| POV_VRT | 2365 |
TOYOTA
COROLLA / 1.4