Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 24.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 18.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.04.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 19.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 34 let | ||
| 31. 08. 2013 | 34 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
34 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
35 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
35 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Lendava, LENDAVA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Lendava, LENDAVA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Polzela, ŽALEC |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 73000.0 |
| Znamka vozila | CHEVROLET |
| Tovarniška oznaka | KHCH1-DAA5 |
| Komercialna oznaka | AVEO / 1.4 / 16V |
| VIN | KL1TF48F9CB078763 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2566 |
| Masa vozila | 1237.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0270*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2525.0 |
| Zadnji previs | 627.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1090/830 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 44.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 74.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A14XER |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 174.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 72.8 |
| Izpust CO | 0.672 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 680 |
| Vsebnost CO | 0.006 |
| Temperatura olja | 96.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 3080 |
| Vsebnost CO | 0.016 |
| Lambda vrednost | 1.002 |
| Temperatura olja | 95.0 |
| Meritev HC | 0.053 |
| Meritev NOx | 0.023 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4039 |
| Širina | 1735 |
| Višina | 1517 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/80R14 88T, 185/75R14 89H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91H, 205/50R17 89H, T115/70R16 92M |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | AVEO |
| Datum prve registracije | 2012-03-21 |
| Proizvajalec | GM DAEWOO AUTO&TECHNOLOGY COMPANY |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-04-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LE CENTER d.o.o., PE LENDAVA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 2800 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.15 |
| EM_COX | 0.05 |
| EM_LAMBDA | 1.002 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2360.0 |
| OS1_D | 2440.0 |
| OS1_S | 4800.0 |
| OS1_GJ | 773.0 |
| OS2_L | 1640.0 |
| OS2_S | 3320.0 |
| OS2_GJ | 488.0 |
| OS1P_L | 1400.0 |
| OS1P_D | 1400.0 |
| OS1P_S | 2800.0 |
| OSD_S | 8120 |
| OST | 1260 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 57300.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CHEVROLET |
| Tovarniška oznaka | KHCH1-DAA5 |
| Komercialna oznaka | AVEO / 1.4 / 16V |
| VIN | KL1TF48F9CB078763 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2566 |
| Masa vozila | 1237.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0270*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2525.0 |
| Zadnji previs | 627.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1090/830 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 44.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 74.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A14XER |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 174.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 72.8 |
| Izpust CO | 0.672 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 680 |
| Vsebnost CO | 0.006 |
| Temperatura olja | 96.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 3080 |
| Vsebnost CO | 0.016 |
| Lambda vrednost | 1.002 |
| Temperatura olja | 95.0 |
| Meritev HC | 0.053 |
| Meritev NOx | 0.023 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4039 |
| Širina | 1735 |
| Višina | 1517 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/80R14 88T, 185/75R14 89H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91H, 205/50R17 89H, T115/70R16 92M |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | AVEO |
| Datum prve registracije | 2012-03-21 |
| Proizvajalec | GM DAEWOO AUTO&TECHNOLOGY COMPANY |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-03-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA LE d.o.o. - ukinjen |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 26.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_S | 188 |
| OSP_U | 16 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 1.019 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 240.0 |
| OS1_D | 212.0 |
| OS1_S | 452.0 |
| OS1_GJ | 750.0 |
| OS2_L | 132.0 |
| OS2_D | 128.0 |
| OS2_S | 260.0 |
| OS2_GJ | 480.0 |
| OS1P_L | 80.0 |
| OS1P_D | 108.0 |
| OS1P_S | 188.0 |
| OSD_S | 712 |
| OST | 1230 |
2017
| Prevoženi kilometri ali milje | 34421.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CHEVROLET |
| Tovarniška oznaka | KHCH1-DAA5 |
| Komercialna oznaka | AVEO / 1.4 / 16V |
| VIN | KL1TF48F9CB078763 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2566 |
| Masa vozila | 1237.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0270*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2525.0 |
| Zadnji previs | 627.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1090/830 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 44.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 74.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A14XER |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 174.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 72.8 |
| Izpust CO | 0.672 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 680 |
| Vsebnost CO | 0.006 |
| Temperatura olja | 96.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 3080 |
| Vsebnost CO | 0.016 |
| Lambda vrednost | 1.002 |
| Temperatura olja | 95.0 |
| Meritev HC | 0.053 |
| Meritev NOx | 0.023 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4039 |
| Širina | 1735 |
| Višina | 1517 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/80R14 88T, 185/75R14 89H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91H, 205/50R17 89H, T115/70R16 92M |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | AVEO |
| Datum prve registracije | 2012-03-21 |
| Proizvajalec | GM DAEWOO AUTO&TECHNOLOGY COMPANY |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2016-03-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA LE d.o.o. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 264 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.04 |
| EM_LAMBDA | 1.006 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 212.0 |
| OS1_D | 208.0 |
| OS1_S | 420.0 |
| OS1_GJ | 750.0 |
| OS2_L | 152.0 |
| OS2_D | 160.0 |
| OS2_S | 312.0 |
| OS2_GJ | 480.0 |
| OS1P_L | 140.0 |
| OS1P_D | 124.0 |
| OS1P_S | 264.0 |
| OSD_S | 732 |
| OST | 1230 |
CHEVROLET
AVEO / 1.4 / 16V